Biedronka - ile wynosza zarobkiwikipedia.org https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Ujawnili, ile zarabiają pracownicy Biedronki i porównali z innymi supermarketami. Zaskakujące liczby, ciężko uwierzyć

Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów najróżniejszymi promocjami, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Bez wątpienia ceny proponowane przez sieć są atrakcyjne. Jak jednak wyglądają zarobki pracowników sklepu? Liczby mówią same za siebie. Wiele osób może być tym zaskoczonych.

Nie da się ukryć, że Biedronka to jeden z ulubionych sklepów Polaków. Sieć szczyci się tym, że ich ceny są wyjątkowo niskie. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o tym, ile pieniędzy zarabiają osoby zatrudnione w sklepach. Czy wypadają one konkurencyjnie na tle pozostałych sieci?

Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalneZaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalneCzytaj dalej

Biedronka i zarobki jej pracowników

Praca w sklepie z pewnością nie należy do najłatwiejszych zajęć. Do obowiązków kasjera-sprzedawcy należy dbałość o porządek i ekspozycję towarów, pobieranie oraz wykładanie asortymentu, obsługa kas i piekarni, pomaganie klientom. Bez wątpienia za taką pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie. W ogłoszeniach rekrutacyjnych Biedronka umieszcza kwotę 6500 brutto. Warto jednak wziąć pod uwagę, że na takie zarobki mogą liczyć wyłącznie kierownicy sklepów w kilku miastach w Polsce.

W większych miejscowościach kasjer-sprzedawca zaczynający pracę w sieci Biedronka w najlepszym wypadku może liczyć na wynagrodzenie w kwocie około 3 670 zł brutto. Na pierwszy rzut oka taka wypłata może wydawać się jak najbardziej odpowiednia. Należy jednak zauważyć, że kwota netto wynosi wówczas 2 674 zł netto. Biorąc pod uwagę ogrom obowiązków dla wielu osób mogłaby okazać się niewystarczająca. Jak wyglądają wynagrodzenia w innych sklepach?

Dzisiaj grzeje: 1. Młode ziemniaki, fasolka szparagowa, a do nich pyszne mięso? Od dziś kupisz je w Biedronce za śmieszne pieniądze, tak tanio jeszcze nie było
2. Nowe stawki VAT od początku lipca. Wiemy już, co zdrożeje i lepiej uszykuj więcej pieniędzy na zakupy

Biedronka na tle innych sklepów

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal GK24, w Lidlu poczatkujący kasjer-sprzedawca w najlepszym wypadku może spodziewać się wynagrodzenia netto w wysokości około 2 800zł. Natomiast w sieci Kaufland pracownik obsługujący wyłącznie kasę może liczyć na maksymalną wypłatę w kwocie 2 484 zł. Warto jednak zauważyć, że Biedronka oferuje swoim pracownikom najróżniejsze dodatki.

Pracownicy sieci Biedronka mogą liczyć na comiesięczne premie sięgające nawet 230 zł netto. Ponadto nie ma okresu próbnego, przyznawane są nagrody roczne, dofinansowania do siłowni. Pracownicy mogą również liczyć na paczki świąteczne, badania profilaktyczne, a w przypadku trudnej sytuacji na bezzwrotna zapomogę. To jednak nie wszystkie z dodatków. Zaliczają się do nich jeszcze bezprocentowe pożyczki mieszkaniowe, wyprawki dla noworodków i pierwszaków, dziecięce kolonie i obozy językowe oraz polisy na życie dla dzieci zmarłych pracowników.

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Kaczyński namaści swojego następcę? Zadziwiające doniesienia obiegają media, w PiS robi się gorąco
  2. Chiny potwierdziły. Okropny skandal. Świat przeciera oczy z niedowierzania
  3. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  4. Czy ugotowany bób należy obierać? Nie rób błędu, znaczenie jest ogromne
  5. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
  6. Lewandowscy kupili córkom wózki. Nie do wiary, ile kosztują, za tyle można kupić samochód (FOTO)

Źródło: GK24

Następny artykuł