Biedronka wprowadza ogromną zmianęWikipedia / inforobert / fotopolska.eu / CC BY-SA 3.0

Wspaniałe wieści z Biedronki. Brawo, wszystkie panie przyklasną z radością

Biedronka bez dwóch zdań jest jedną z tych sieci, która jest na bieżąco z potrzebami swoich klientów oraz pracowników. Okazuje się, że właściciel supermarketów zdecydował się na odważny krok, który jest godny pochwały. Wszystkie kobiety będą tym zachwycone.

Grupa Jeronimo Martins, do której należy sieć Biedronka oraz drogerie Hebe, dołączyła ostatnio do wyjątkowego programu. Obok takiej decyzji nie można przejść obojętnie. Tym bardziej, że stanowczo zasługuje ona na aprobatę. W czym rzecz?

Na tapecie bardzo istotny zakaz, nie wszystkim się spodoba. Chcą skończyć z kontrowersyjną polską tradycjąNa tapecie bardzo istotny zakaz, nie wszystkim się spodoba. Chcą skończyć z kontrowersyjną polską tradycjąCzytaj dalej

Właściciel supermarketów Biedronka i nowy program

Biedronka to nie tylko sklepy, do których często udajemy się na zakupy. Jest ona również miejscem pracy dla ogromnej liczby osób. Grupa Jeronimo Martins potwierdziła, że dołączyła do programu Target Gender Equality. Takie posunięcie bez wątpienia przyczyni się do poklasku ze strony kobiet.

Program, na który zdecydował się właściciel sieci Biedronka, zakłada powołanie specjalnego komitetu. Do jego zadań należy dbałość o równość płci na każdym szczeblu struktur firmy. Dotyczy to również stanowisk kierowniczych. Grupa Jeronimo Martins pochwaliła się swoimi dotychczasowymi wynikami.

Dzisiaj grzeje:

  1. Szkoły wprowadzają nagłe zmiany. Rodzice zaskoczeni, nikt nie był przygotowany
  2. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  3. Banki wyciągają ręce po nasze pieniądze? Oszczędności zagrożone nową opłatą

Równość płci u właściciela sieci Biedronka

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Wiadomości Handlowe, stanowiska menadżerskie w grupie, do której należy między innymi Biedronka, w 67 % zajmowane są przez kobiety. Natomiast ich obecność wśród wszystkich pracowników wynosi 7 %. Właściciel sklepów Biedronka zapowiada, że chce stać się wzorem do naśladowania i zapewnić kobietom równość w możliwościach rozwoju kariery zawodowej. Z całą pewnością takie postanowienie jest godne pochwały.

68-letnia Irena przeszła ogromną metamorfozę, teraz figury mogą pozazdrościć jej nastolatki. Wiadomo jaką dietę stosuje, fenomenalne efekty68-letnia Irena przeszła ogromną metamorfozę, teraz figury mogą pozazdrościć jej nastolatki. Wiadomo jaką dietę stosuje, fenomenalne efektyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Gwiazda Polsatu odeszła w ciszy. Teraz już nikt o niej nie pamięta, choć była wspaniałą aktorką
  2. Ewakuacja tysięcy ludzi. Uciekają przed śmiercionośnym żywiołem. Świat alarmuje
  3. Kanapkę z serem popijasz pyszną kawą? Poważny błąd, nigdy więcej tak nie rób
  4. Tylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut oka
  5. Soczysta surówka z cukinii i marchewki świetnie sprawdzi się w upały. Zrobisz ją w parę chwil, a zasmakuje wszystkim
  6. Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcu

Źródło: Wiadomości Handlowe

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł