Biedronka i Lidl - godziny otwarciaJakub Kossakowski / materiały własne

Planujesz zakupy spożywcze? Jutro Biedronka i Lidl będą funkcjonowały inaczej niż zawsze

Nie da się ukryć, że Biedronka i Lidl są najpopularniejszymi supermarketami. Wielu smakoszy codziennie zaopatruje się tam w produkty spożywcze. W Wigilię sklepy będą otwarte znacznie krócej niż w inne dni pracujące. Okazuje się, że zakupy zrobimy wyłącznie od 6:00 do 13:00.

Sklepy takie jak Lidl i Biedronka w okresie przedświątecznym rozpieszczały swoich klientów wieloma wyjątkowymi promocjami. Już jutro możemy spodziewać się sporych zmian w funkcjonowaniu supermarketów. Każdy, kto planuje zakupy w Wigilię, powinien być na to przygotowany.

Biedronka i Lidl wprowadzają zmiany w godzinach otwarcia

Ostatnio wspominaliśmy o smakowitych ciastach, które można nabyć w sklepach Biedronka. Osoby, które jeszcze nie przygotowały się w pełni do świąt, powinny się śpieszyć. Jutro wizyty w supermarketach będą mocno ograniczone czasowo.

Przeważnie w dni robocze supermarkety Lidl i Biedronka są otwarte do późnych godzin. Niektóre z placówek w obliczu zagrożenia epidemiologicznego mogą być odwiedzane przez klientów nawet całą dobę. Wszystko zmieni się w Wigilię.

Okazuje się, że w dzień poprzedzający Boże Narodzenie Biedronka i Lidl będą czynne wyłącznie od 6:00 do 13:00. Z pewnością jest to niewiele czasu na zrobienie przedświątecznych zakupów. Warto jednak zauważyć, że pracownicy, również chcą spędzić czas z najbliższymi.

Złapali za aparat i narobili zdjęć wyrobów mięsnych z Lidla. Ogromne kontrowersjeZłapali za aparat i narobili zdjęć wyrobów mięsnych z Lidla. Ogromne kontrowersjeCzytaj dalej

Jeśli nie zdążyliśmy jeszcze zrobić odpowiednich zakupów spożywczych i chcemy odwiedzić supermarkety Biedronka lub Lidl, wówczas warto pamiętać, że sklepy będą nieczynne przez pół tygodnia. W związku z tym warto odpowiednio zaopatrzyć się w niezbędne produkty.

Nie tylko Lidl i Biedronka skracają godziny otwarcia

Biedronka i Lidl są jednym z pierwszych wyborów, jeżeli chodzi zrobienie zakupów spożywczych. Jednak nie można zapomnieć o innych supermarketach. W nich również wprowadzono znaczące zmiany dotyczące godzin otwarcia.

Udając się jutro po smakołyki do sklepów Kaufland, powinniśmy wziąć poprawkę na to, że będą one otwarte tak samo, jak Lidl i Biedronka. Klienci będą mogli zrobić tam zakupy spożywcze od 6:00 do 13:00. Nieco inaczej wygląda to w przypadku sieci Carrefour.

Sklepy Carrefour będą otwarte w Wigilię od 6:30 do 13:00. Wyjątkiem są placówki Carrefour Express. W tych przybytkach o godzinach otwarcia decyduje właściciel. Nie da się ukryć, że jutrzejszy dzień nie jest najlepszym terminem na zakupy.

Warto nadmienić, że w Wigilię nie będą obowiązywały godziny dla seniorów. W związku z tym sklepy Lidl i Biedronka będzie mógł odwiedzić każdy ze smakoszy. Jeśli planujemy jutro nabyć produkty spożywcze, wówczas warto sięgnąć po składniki na bezmięsny bigos.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Money

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł