Biedronka czy Lidl?
Marek BAZAK/East News

Jutro taniej będzie w Lidlu czy w Biedronce? Spektakularne okazje spożywcze

Biedronka znana jest ze swoich licznych promocji i niskich cen sprzedawanych produktów. Sieć sklepów Lidl, jako największy konkurent Biedronki, także bardzo często wprowadza różne promocje, lecz która sieć ma najniższe ceny? Sprawdziliśmy gazetki obu sieci na najbliższy tydzień.

Biedronka często zachwyca swoich stałych klientów promocjami przeznaczonymi tylko dla nich. Dlatego posiadacze karty Moja Biedronka mają znacznie więcej możliwości i okazji do wykorzystania. Mimo wszystko początek tego tygodnia w Lidlu zapowiada się równie doskonale.

Oba sklepy wiedzą, że od korzystnych promocji, rabatów i przecen zależy ilość klientów, którzy zdecydują się wybrać daną sieć. Dlatego obie przygotowały liczne korzystne oferty, dzięki którym zakupić można swoje ulubione przysmaki w niższej cenie niż zwykle.

Biedronka i Lidl - czego można się po nich spodziewać już jutro?

Wszystkie sklepy dostępne w Polsce konkurują ze sobą o klientów. Ich ilość jest ograniczona, lecz korporacje chcą mieć jak największy możliwy zysk. Jedną z taktyk jest zachęcanie konsumentów ciekawymi promocjami, które budują zaufanie do marki i chęć do częstszych zakupów.

W Biedronce nie brakuje od jutra promocji na wszelkie mięsa. Tatar wołowy marki Kraina Mięs w opakowaniu o wadze 250 gramów kosztować będzie 5,99 złotych. Wcześniejsza cena wynosiła 6,99 złotych, więc jest to nie lada gratka dla fanów tego posiłku.

Zobaczyliśmy jaka jutro będzie cena mięsa w Lidlu. Przecieramy oczy ze zdumieniaZobaczyliśmy jaka jutro będzie cena mięsa w Lidlu. Przecieramy oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Jeśli ktoś woli bardziej ekstrawaganckie kawałki mięsa, w Biedronce także znajdzie coś dla siebie. Steki cielęce bez kości o wadze 240 gramów kosztować będą jedynie 17,99 złotych. Mięso to jest ekskluzywne, a smak wart swojej ceny.

Chcesz poznać więcej ciekawostek, które sprawią, że kuchenne perypetie będą wypełnione świetną zabawą? W takim razie zapoznaj się z tym tekstem, w którym wyjaśniamy jak najlepiej mrozić pierogi. W tym artykule wyjawiamy z kolei najlepszy możliwy sposób na obieranie bananów.

Lidl nie odstaje od Biedronki

Dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, sieć postanowiła zorganizować ciekawą promocję. Ci, co kochają aromatyczne wędliny, powinni jutro udać się do okolicznego Lidla, ponieważ kindziuk w plastrach marki Pikok kosztować będzie jedynie 3,99 złotych za opakowanie o wadze 100 gramów.

Spragnieni również powinni być zadowoleni, gdyż w sklepach Lidla dostępne będą słodkie gazowane napoje w butelkach o pojemności 2,5 litra. Dwu-pak napojów takich jak Mirinda Orange, 7 Up lub Pepsi Max będzie kosztować 11,98 złotych.

Smaczna i soczysta pieczeń jest jedzeniem, które "chodzi" za tobą już od dłuższego czasu? Polska wołowina z Mazur – mięso na pieczeń z krów rasy limousine marki Rzeźnik kosztować będzie jedynie 34,90 złotych za kilogram w Lidlu.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl, biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł