Biedronka ma problem?.

UOKiK wykrył 20 naruszeń przepisów w Biedronkach. Klienci są wściekli

Biedronka ma poważne problemy, UOKiK wykrył bowiem 20 naruszeń przepisów prawa w sklepach sieci. Dotyczą cen podawanych na etykietach, które różnią się od tych na kasach. Klienci są wyjątkowo rozgoryczeni.

Biedronka została skontrolowana przez UOKiK, który wykrył 20 złamań przepisów handlowych. Sklepy sieci mogą zostać ukarane wysoką karą. Klienci są wściekli.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Biedronka w obliczu wysokich kar

Zgodnie z artykułem na stronie dlahandlu.pl Biedronka została sprawdzona przez Inspekcje Handlową, i może zostać ukarana wysoką karą finansową, za naruszenia w prawie handlowym. Organ ujawnił dwadzieścia przypadków naruszenia wymagań ustawy o informowaniu o cenach w toku kontroli przeprowadzonych w okresie 25 września 2018 r. - 10 września 2019 r.

- Organ I instancji słusznie przy tym zauważył, że istotną okolicznością, której nie można pominąć, jest fakt wielokrotnego wystąpienia nieprawidłowości skutkujących podwyższaniem wymiaru kary, co oznacza tylko że funkcja prewencyjna kary nie została spełniona - czytamy w decyzji UOKiK. Biedronka zostać może obarczona nawet 400 tysiącami złotych kary za owe wykroczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

2. Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 lat

Klienci chcą ukrócenia owego procederu dużej sieci sklepów. Na portalach społecznościowych często wrzucane są zdjęcia i historie przez internautów, którzy opowiadają o niezgadzających się cenach na etykiteach. Czują się przez to wprowadzani w błąd.

Komentarze na temat niezgodności w cenach ociekają rozgoryczeniem. Konsumenci wściekają się na nieodpowiedzialność i bezkarność wielkiej firmy, która wykorzystuje nieuwagę klientów.

Najlepsze newsy:

   1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
   2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem
   3. Ludzie są okrutni, skandal. Załamana emerytka nie doczekała się na jedzenie
   4. Ręce opadają do samej ziemi. Polacy już zaczęli wyrzucać zapasy jedzenia
   5. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby
   6. Wiele osób twierdzi, że koronawirus wydostał się z laboratorium. Naukowcy obalają mit

Źródło: dlahandlu.pl

Następny artykuł