Co znalazła w produkcie ze sklepu Biedronka?spottedlublin.pl

Otworzyła kupione w Biedronce jedzenie i zbladła. Od razu spuściła je w toalecie

Biedronka, dzięki przystępnym cenom i dobrej lokalizacji swoich sklepów, podbiła polski rynek. Klienci bardzo często wybierają właśnie ją, kiedy chcą zrobić zakupy. Jedna z klientek nie spodziewała się co znajdzie w jednym z produktów.

Biedronka, tak jak każdy inny sklep, musi spełniać odpowiednie normy i warunki, by móc zostać dopuszczona do sprzedaży dóbr. W tym celu przeprowadzane są testy jakości, które wyłapać mają wszelkie problemy lub niedopatrzenia. Niestety, tym razem nie udało się znaleźć wszystkich wpadek.

Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbGessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbCzytaj dalej

Biedronka coś przeoczyła?

Większość z nas choć raz miał do czynienia z defektem towaru, który został mimo to dopuszczony do sprzedaży. Niezależnie czy mowa o żywności, której skład z jakiegoś powodu nie jest poprawny, czy o kuchennym AGD, które nie działa, czasem tak bywa.

Kontrole jakości przeprowadzane są przez ludzi, którzy nie są jednak nieomylni. Nie zawsze mogą wyłapać każdy błąd, więc dopuszczane są produkty, które są wadliwe. Najczęściej jednak defekt jest na tyle mały, że można przymknąć na to oka. Ania znalazła coś zupełnie przeciwnego.

Jak większość klientów Biedronki, Anna z pewnością była w niej już wiele razy. Jest to w końcu jeden z najbardziej popularnych sklepów w Polsce. Kiedy wróciła do domu z zakupami nie wiedziała, że po otwarciu jednego z nich ujrzy coś wyjątkowo odpychającego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Oszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasu
  2. Prezydent tuż po teście zwrócił się z prośbą do wszystkich Polaków. Sprawa jest poważna, dotyczy zwłaszcza podróżujących
  3. Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd

Wyjmując produkty z siatki zapragnęła skosztować płatków owsianych z owocami. Kiedy otworzyła opakowanie, jej oczy zobaczyły wyjątkowo przykry widok, którym podzieliła się z portalem spottedlublin, skąd mamy powyższe zdjęcie. Uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Ania znalazła w płatkach bowiem żywe larwy, które jak gdyby nigdy nic wędrowały pomiędzy otrębami i owocami. Tak skomentowała w wiadomości do redakcji spottedlublin swoje znalezisko:

- Po raz kolejny w Biedronce żywność z robalami. Śmierdziało od tych płatków - pisze Ania. Trzeba przyznać, że mało kto byłby przygotowany na takie znalezisko.

Kobieta postanowiła nie ryzykować i natychmiast wyrzuciła płatki do toalety, w której spuściła zarobaczone jedzenie. Jak do płatków dostały się larwy, mimo szczelnie zamkniętego opakowania?

Odpowiedź jest całkiem prosta - w trakcie pakowania płatki były miejscem, w którym jakiś owad postanowił złożyć jaja. Wielce prawdopodobne, że są to larwy zwykłej muchy domowej. Niezależnie od tego jak bardzo ufa się sklepowi lub sprzedawcy w materii produktów, zawsze przed konsumpcja należy dokładnie obejrzeć żywność. Gdyby Ania nie poczuła przykrego zapachu mogłaby bezwiednie zjeść płatki wraz z larwami, co byłoby znacznie większym szokiem.

Robaki w płatkach śniadaniowych

Screen z artykułu na portalu spottedlublin.pl

Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widokOtworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widokCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Władza najpierw prosiła, ale w nocy zdecydowała się jednak wprowadzić zakaz. Starsi ludzie praktycznie uwięzieni w domach, tylko parę wyjątków
  2. Fantastyczne dotacje dla tysięcy chętnych. Niemałe pieniądze na ważny cel
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  4. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, zrobisz z nich kulinarne arcydzieło
  5. Chcą zakończenia "Kiepskich". Wzruszający pomysł pożegnania śp. Gnatowskiego, serialowy Boczek był miłośnikiem jedzenia
  6. Znany polski aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. "Trzecią dobę zastygam w domu, próbując poskromić ból"
  7. Klamka zapadła. Włączając TVP Info za 1,5 godziny możecie się zdziwić, co się dzieje?

Źródło: spottedlublin.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł