Biedronka ponownie zaskakujePixabay / Squirrel_photos

Niesamowite nowości na półkach w Biedronce. Koniecznie zwróć na nie uwagę, wielka uczta gwarantowana

Biedronka ponownie zaskakuje swoich klientów. Wszystko za sprawą nowych produktów, które możemy zastać na tamtejszych półkach sklepowych. Niektóre z nich mogą przyprawić kupujących o szybsze bicie serca. Zapowiada się nie lada uczta.

Nie da się ukryć, że Biedronka doskonale wie, jak trafić w gusta swoich klientów. Częste promocje i coraz więcej wyjątkowych produktów są już praktycznie standardem wytyczonym przez sieć supermarketów. Tym razem Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie nowości, obok których nie da się przejść obojętnie.

Dodajesz czosnek, chrzan i koper do kiszenia ogórków? 1 popularny błąd i będą do wyrzuceniaDodajesz czosnek, chrzan i koper do kiszenia ogórków? 1 popularny błąd i będą do wyrzuceniaCzytaj dalej

Biedronka ponownie zaskoczyła swoich klientów

Każdy kto zwykł robić zakupy w sklepach Biedronka z pewnością zdążył już zauważyć, że na jej półkach sklepowych co jakiś czas pojawiają się nowe artykuły spożywcze. Ostatnio wspominaliśmy o promocji na słodycze. Tym razem warto udać się na zakupy, by zasmakować nowych frykasów.

Zapoznając się z nową ofertą supermarketów Biedronka nie da się nie zauważyć, że pojawiły się na niej niezwykłe produkty. Już teraz możemy cieszyć się znakomitą Oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia Gallo Classico w cenie 2,40 zł/100 ml. Warto się śpieszyć, ponieważ oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Co jeszcze możemy dostać w sklepach Biedronka?

Dzisiaj grzeje:

  1. Od dziś nowe przepisy. Polski rząd zmienił zdanie na kilka godzin przed ogłoszeniem
  2. Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek, kulisy zwalają z nóg
  3. Rząd rozszerza obostrzenia. Polacy uziemieni na dłużej

Nowości w supermarketach Biedronka mogą przyprawić o zawrót głowy

Biedronka oferuje wyjątkowy przysmak. Oliwki w oliwie z czosnkiem i oregano Gourmês, 155 g możemy już teraz nabyć za 3,22 zł/100 g. Ponadto na półkach sklepowych znajdziemy ser z archipelagu wysp azorskich Gourmês, 400 g. Jego cena opiewa na 3,75 zł/100 g. Warto również sprawdzić smakowitą przekąskę jaką są mini sticksy ziemniaczane solone Gourmês, 200 g. Dostaniemy je za jedyne 2,00 zł/100 g. Osoby, które mają chrapkę na kotlety mielone nie będą rozczarowani. Mięso mielone ze schabu, 400 g możemy nabyć już za 1,62 zł/100 g. Uwagę przykuwa również ten produkt. Orzechy laskowe prażone BakaD’Or, 180 g zagościły na półkach sklepów Biedronka. Opakowanie kosztuje 10,75 zł. Z całą pewnością warto w tym tygodniu wybrać się na zakupy.

Przez tydzień piła wodę z kiszonych ogórków. Długo nie mogła uwierzyć w efekty, pozbyła się krępującego problemuPrzez tydzień piła wodę z kiszonych ogórków. Długo nie mogła uwierzyć w efekty, pozbyła się krępującego problemuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gest
  2. Wyżyny absurdu we Władysławowie. Nawet władze nic nie mogą zrobić
  3. Krzysztof Cugowski narzekał na żenującą kwotę swojej emerytury, która nie starczy nawet na jedzenie. W Budce Suflera zarabiał nawet 200 tysięcy miesięczne
  4. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić
  5. Gessler wytknęła Polakom karygodne błędy podczas przyrządzania kotletów schabowych. Ma dla wszystkich 1 radę
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać

Źródło: Biedronka.pl

Następny artykuł