Biedronka i inne sklepy mogą mieć problemywikimediacommons/ Witoldstech/ CC BY-SA 4.0

Jutro, od rana zapowiadają zablokowanie wszystkiego. Ulic, rond, skrzyżowań, paraliż, może być problem z dotarciem do sklepów spożywczych

Biedronka jak i wiele innych sklepów mogą mieć problem. Szykuje się ogromna blokada wszystkiego. Wydarzenie ma być już jutro - może być kłopot z dotarciem do sklepów.

Biedronka tak jak wiele innych sklepów spożywczych, mogą mieć jutro ogromne problemy ze ściągnięciem klientów. Zapowiadany paraliż dotknąć ma wiele miast, co sprawi, że tysiące konsumentów mogą nie zrobić tego dnia spokojnych zakupów.

Gessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaGessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaCzytaj dalej

Biedronka w obliczu ciężkiego dnia

Od ostatniego piątku, kiedy Trybunał Konstytucyjny orzekł swój wyrok, minęły jedynie dwa dni, lecz cała Polska buzuje od ogromnych emocji. Protesty zaczęły się w Warszawie, lecz dzisiaj ludzie wychodzą na ulice praktycznie w każdym większym mieście i nie tylko.

Czas pandemii skutecznie obniża obroty wielu przedsiębiorców. Lokale gastronomiczne notują największe spadki finansowe od lat, a handlowcy i przedstawiciele największych koncernów handlowych ciągle postulują o zmianę obowiązujących przepisów.

Przypomnijmy, że od wczoraj restauracje nie mogą sprzedawać jedzenia na miejscu. Możliwe jest wydawanie posiłków jedynie na wynos lub dowóz. Takie nakazy ze strony rządu już pół roku temu, kiedy zostały wprowadzone po raz pierwszy, skutecznie zniszczyły wiele biznesów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop do zadań specjalnych, rozpościera nad organizmem tarczę przed wirusami i przeziębieniem. Dodaj 2 składniki i ciesz się pysznym smakiem
  2. Zaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodne
  3. Piorunujące i oszałamiające, mało znane zastosowania soku z ogórków kiszonych. Na odchudzanie, odporność i marynowanie mięsa

Zakaz handlu w niedziele i godziny dla seniorów sprawiają, że ludzie maja znacznie mniej czasu na robienie zakupów. To z kolei przekłada się na zwiększone tłumy w sklepach, które sprzyjają rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W tym samym czasie TK ogłasza wyrok, który odbił się szerokim echem w całym społeczeństwie. Dzisiaj na ulicach łączą się różne grupy społeczne, zawodowe, a nawet przedstawiciele różnych obozów politycznych. W ten sposób możemy zobaczyć jak ramię w ramię protestują rolnicy, przedsiębiorcy, restauratorzy czy właściciele sklepów.

Na jutro zaplanowany jest punkt kulminacyjny protestów, jakie do tej pory się odbywają. Chodzi o blokadę ulic, rond czy skrzyżowań, więc klienci sklepów powinni zrobić odpowiednie zapasy na cały dzień póki mogą. Zwyczajnie mogą nie dać rady dostać się do placówek handlowych.

Trybunał Konstytucyjny w czwartek orzekł, że aborcja z powodu ciężkiej wady płodu jest niezgodna z konstytucją RP. W taki sposób TK naruszył bardzo kruchy tzw. kompromis aborcyjny, który zezwalał na usunięcie ciąży w trzech ściśle określonych przypadkach, a jednym z nich były wyżej wymienione wady płodu.

Paraliż przewidziany jest jutro o godzinie 16, kiedy na ulicach jest największy ruch. Miliony Polaków wraca w tym czasie z pracy bądź załatwia swoje sprawy idąc do restauracji lub na sprawunki. Z tego powodu warto mieć na uwadze, że ruch może być utrudniony.

Rodzice nie żyją. W kuchni znaleziono otwarty słoik, wstrząsająceRodzice nie żyją. W kuchni znaleziono otwarty słoik, wstrząsająceCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Skarb III Rzeszy wart 100 mln zł przyciągnął oszustów. CBA zatrzymało 8 osób
  2. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
  3. Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osób
  4. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok
  5. Eksperci biją na alarm. Jeśli gotujesz rosół na udkach z kurczaka, popełniasz olbrzymi błąd
  6. Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat nowego prawa aborcyjnego. W internecie zawrzało
  7. Roman Giertych niespodziewanie przerwał milczenie. Opowiedział wszystko ze szczegółami

Źródło: lelum.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł