Biedronka oszukała w oficjalnym komunikacie?Facebook.com/Agrounia

Wyciekły nowe informacje. Biedronka znowu oszukała wszystkich ws. pilnej akcji policji w sklepie?

Biedronka odpowiedziała działaczom promującym polskie produkty. Ci zarzucili sieci kolejne oszustwo. Jest ciąg dalszy bulwersującej sprawy dotyczącej wprowadzającego w błąd oznakowania towarów.

Biedronka po raz kolejny naraziła się organizacji promującej produkty pochodzenia polskiego. Dziennikarze portalu wiadomoscihandlowe.pl postanowili zdobyć komentarz sieci dotyczący skandalicznej sprawy błędnego oznakowania towarów supermarketach, którą nagłaśnia Agrounia. Odpowiedź wywołała wielkie poruszenie.

Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minutBajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minutCzytaj dalej

Agrounia: Biedronka okłamała w oficjalnym komunikacie

Dziennikarze zapytali przedstawicieli Biedronki jak ustosunkują się do protestu, który miał miejsce 18 lutego przed jednym ze sklepów sieci na warszawskim Nowym Świecie i jak odnoszą się do blokady pracy marketu przez działaczy Agrounii. Padło również pytanie o wniosek dot. wszczęcia postępowania wyjaśniającego ws. działań sieci złożony przez rolników do UOKiK i o zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa, o którym zaalarmowała prokuraturę Agrounia. Odpowiedź okazała się bardzo lakoniczna.

- Zgodnie ze strategią naszej firmy podstawą oferty jeśli chodzi o warzywa i owoce są zawsze produkty pochodzące od polskich dostawców, o ile tylko są dostępne w danej porze roku. Pamiętajmy również o tym, że niektóre warzywa i owoce w ogóle nie są dostępne w polskim klimacie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, żeby pracownicy każdego z ponad 3 tysięcy naszych sklepów, dzięki systemowi kompleksowych szkoleń, traktowali priorytetowo poprawne oznakowanie towarów, również pod kątem krajów ich pochodzenia - odpowiedział Arkadiusz Mierzwa pełniący funkcję kierownika ds. komunikacji w Biedronce.

8 lutego wybuchła wielka afera, kiedy to działacze Agrounii dopatrzyli się, że holenderska marchewka i ziemniaki zostały oznakowane jako polskie. Rolnicy wezwali wtedy do sklepu policji, a wszystko miało skończyć się na mandacie. Przedstawiciele organizacji argumentowali, że jest to działanie szkodzące polskim rolnikom oraz oszukiwanie konsumentów w naszym kraju i zapowiedzieli złożenie do UOKiK wniosku o jak najszybszą kontrolę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

2. Nie żyje wyjątkowy podróżnik i łowca przygód. Jego książki czytały miliony, wielka strata

- Pracownicy sklepu na chwilę przed całym zdarzeniem uzupełniali asortyment, którego istotnym elementem jest oznaczenie kraju pochodzenia towaru. Ich praca została przerwana przez przedstawicieli Agrounii, którzy pojawili się na miejscu w asyście policji, wstrzymując na ten czas prace naszych pracowników, również związane z oznaczeniem kraju pochodzenia warzyw - argumentowali wówczas przedstawiciele Biedronki.

Ta odpowiedź mocno rozzłosciła przedstawicieli Agrounii, którzy stwierdzili, że sieć dopuściła się kłamstwa w oficjalnym komunikacie.

Niespodzianka, Jeronimo Martins unika udzielania rzetelnych informacji na ważne tematy, a ponadto okłamuje w swoim oficjalnym komunikacie medialnym, że Agrounia wezwała policję do marketu akurat wtedy, gdy pracownicy przekładali towar i dlatego zaistniały nieprawidłowości - czytamy na profilu facebookowym Agrounii.


Najlepsze newsy:

   1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
   2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku
   3. Dieta lniana jest piorunująca. Wspomaga procesy odchudzania i trawienie
   4. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty
   5. Ziemniaki znikają z gazetek supermarketów. Powód wywołuje wściekłość
   6. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl, Facebook.com

Następny artykuł