Biedronka i zakupy za 1 złWikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0 / Pixabay / _Alicja_

Już jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleli

Nie da się ukryć, że Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak przyciągnąć do swoich sklepów klientów. Tym razem sieć przeszła samą siebie. Ciężko uwierzyć, że wystarczy nam zaledwie złotówka. Co tym razem przygotowała Biedronka?

Osoby odwiedzające dziś sklepy Biedronka z pewnością będą zaskoczone niezwykłą promocją. Sieć poszła na całość i symboliczna złotówka pozwoli nam na pozyskanie uwielbianego przez Polaków produktu. W supermarketach Biedronka czeka nas zatrzęsienie niskich cen.

Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłościMedia właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłościCzytaj dalej

Biedronka ponownie wywołała konsternację

Każdy kto robi zakupy w sklepach Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę, że wiele produktów można nabyć tam po o wiele niższych cenach. Tym razem sieć supermarketów zdecydowała się wprowadzić wyjątkową promocję, która będzie obowiązywała jeszcze tylko w dniu dzisiejszym. Czasu jest mało, a można sporo zaoszczędzić.

Dzięki karcie "Moja Biedronka" za niecałą złotówkę możemy kupić uwielbiany przysmak. Tylko dziś polędwica sopocka będzie kosztowała zaledwie 99 gr. Nie da się ukryć, że jest to spora zachęta dla osób, które nie posiadają jeszcze karty "Moja Biedronka". Jednak to nie koniec korzystnych ofert sieci supermarketów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Jajka po japońsku zdobywają popularność wśród Polaków. Dzięki 1 trikowi wychodzą idealne, zrobisz je w parę chwil
  2. Ministerstwo potwierdziło, od środy się zacznie. Chodzi o zakaz lotów
  3. Mimo że przypominają rozgotowany makaron, są cennym łupem dla grzybiarzy. Wiemy, gdzie je znaleźć

Niezwykłe promocje w sklepach Biedronka

Biedronka postanowiła zrobić ukłon w stronę miłośników kabanosów. Przy zakupie dwóch opakowań smakołyków firmy Tarczyński, drugi dostaniemy za złotówkę. Natomiast cena filetu z indyka pakowanego próżniowo została obniżona o 50%. Z kartą "Mija Biedronka" będzie on kosztował zaledwie 10,99 zł/kg. Ponadto sieć zdecydowała się na obniżenie cen owoców. Różowe winogrona możemy nabyć za jedyne 3,99 zł/kg, czyli zapłacimy za nie o 60% mniej niż do tej pory. Bez wątpienia warto skorzystać z tych promocji. Musimy jednak pamiętać o tym by zabrać ze sobą kartę "Moja Biedronka".

Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikomPlacki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikomCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kaloryfery nie będą tylko grzać? Grzejniki Polaków będą inaczej działać
  2. Dzieci cichymi ofiarami pandemii? Zatrważający raport ekspertów ujawnił gigantyczny problem
  3. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita
  4. Wystarczy pić sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć jego dobroczynnie działanie. Tanie rozwiązanie, a efekty zadziwią każdego
  5. Przyłapana, nikt nie spodziewał się, że nie zawsze robi je sama. Paparazzi zrobili kompromitujące zdjęcia
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: Biznes Info

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł