Biedronka - rozwiązanie wielkiego problemuwikipedia.org/ Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Czy jutro można zrobić zakupy w Biedronce? Odpowiedź jest inna niż wydaje się większości klientów

Biedronka, tak jak wszystkie inne sklepy, podlega polskiemu prawu i w niedziele niehandlową jest zamknięta. Czy jest jednak możliwość zrobienia zakupów nawet w niedzielę? Odpowiedź zaskakuje wszystkich klientów.

Biedronka dla wielu ludzi jest podstawowym miejscem wykonywania zakupów. Jej placówki znajdują się praktycznie w każdej miejscowości, co jest świetnym argumentem dla klientów. Lokalizacja w połączeniu z niska ceną sprawia, że jest jednym z najlepszych graczy na rynku marketów w Polsce. Niestety, niehandlowe niedziele potrafią napsuć krwi. Niekiedy zapominamy, że sklepy są zamknięte, a produktów na obiad ciągle nie ma. Co można wtedy zrobić?

Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieCzytaj dalej

Biedronka zamknięta, a ty chcesz zjeść domowy obiad? Jest na to sposób

Wiele osób przywykło już do tego, że niedziela jest dniem, w którym zakupy są praktycznie niemożliwe. Do dyspozycji Polaków zostają jedynie małe osiedlowe sklepy i stacje benzynowe, które niestety odstraszają cenami i często stosunkowo małym wyborem produktów. W takich dniach w naszych głowach pojawiają się myśli "jak mogę wykonać zakupy w niehandlową niedzielę?" Mamy odpowiedź na to pytanie, prawda jest banalnie prosta.

Dzisiaj grzeje:

 1. Ciężarną Larę Gessler spotkała ogromna przykrość, smutne
 2. Tragiczny wypadek na oczach Andrzeja Dudy we Włoszech. Nikt się nie spodziewał, musieli szybko działać
 3. Smażąc pierś z kurczaka widzisz wydzielająca się białą substancję? Najgorszy znak

Jutro wypada niedziela niehandlowa, czyli nie ma możliwości zrobienia zakupów w tych miejscach, w których właściciel sklepu samodzielnie nie pracuje. Z tych kategorii oczywiście odjęte są stacje benzynowe, które działają najczęściej 24h na dobę. Biedronka znalazła sposób na umożliwienie swoim klientom nabycia niezbędnych produktów.

Jeżeli chcesz wykonać zakupy w sklepach Biedronka w niedzielę objętą zakazem handlu wystarczy, że użyjesz aplikacji Glovo. Dzięki niej można wybrać spośród 2 tysięcy produktów wszystko co nas interesuje. Następnie, po wykonaniu zamówienia, opłacamy je i w ciągu krótkiego czasu pod drzwiami stał będzie kurier ze zrobionymi zakupami. Za produkty płaci się tyle samo co w stacjonarnym sklepie, a opłatę uiszcza się jedynie za dowóz. Cena za dostawę różni się w zależności od sumy zakupów.

 1. powyżej 199 zł - 0 zł.
 2. między 150 a 198,99 zł - 5,99 zł,
 3. między 50 a 149,99 zł - 9,99 zł,
 4. poniżej 50 zł - 12,99 zł.

Zdecydowanie bardziej opłaca się więc zrobić zakupy za łączną sumę minimalnie 199 zł.

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

 1. Znamy majątek Jadwigi Emilewicz. Wiele spraw mocno zaskakuje
 2. Najczęściej dotyka dzieci w przedszkolach i żłobkach. Choroba, którą łatwo pomylić z ospą wietrzną
 3. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom
 4. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
 5. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
 6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: echodnia.eu

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł