Biedronkapixabay.com/igorovsyannykov

Biedronka zaskoczyła wszystkich. Od dziś uwielbiane produkty w zaskakująco niskich cenach

Biedronka znana jest nie tylko z bogatej oferty, ale i rewelacyjnych promocji, które pojawiają się każdego tygodnia. Ten weekend wyjątkowo obfituje w promocje ze względu na trwający Black Week. Taniej kupimy wędliny, owoce, a nawet będzie możliwość otrzymania produktów za darmo, w tym słodycze czy ekspres do kawy.

Biedronka należy dzisiaj do jednej z najbardziej znanych sieci sklepów w naszym kraju. To nie tylko sklep, w którym zaopatrzymy się w produkty pierwszej potrzeby, ale i te z wyselekcjonowanej oferty, która dotyczy kuchni z całego świata. W biedronce nie brakuje też zwykłych artykułów domowych, które równie często, co produkty spożywcze, bywają na promocjach.

W związku z trwającym w tym tygodniu Black Weekiem, sklep przygotował bogatą ofertę promocji na cały tydzień. Już od poniedziałku trwają pierwsze z nich. Największego hitu możemy się spodziewać jutro, ponieważ będzie możliwość otrzymania ekspresu do kawy Delta Q za darmo.

Ideał dla dużych i małych fanów słodkości. Ciasto bez pieczenia Kinder Country wygra z innymi deseramiIdeał dla dużych i małych fanów słodkości. Ciasto bez pieczenia Kinder Country wygra z innymi deseramiCzytaj dalej

Biedronka zaplanowała nowe promocje

Od poniedziałku możemy korzystać z pierwszych promocji w ramach tak zwanego czarnego tygodnia. To czas, kiedy taniej możemy kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej, filety z piersi kurczaka czy wędliny. Warto również zaopatrzyć się w promocji 2+1 gratis w świąteczne słodycze. Bieżący tydzień oraz oferowane rabaty to idealny moment na to, żeby zrobić pierwsze zapasy na święta. Z uwagi na trwające promocje, które dotyczą również sprzętów domowych, tekstyliów, zabawek czy książek, to dobra okazja na zrobienie pierwszych prezentów.

Od czwartku 26 listopada we wszystkich sklepach sieci Biedronka możemy kupić mięso w bardzo atrakcyjnych cenach. Za świeży filet z piersi kurczaka zapłacimy 8,45 zł za kg, jeśli jesteśmy posiadaczami karty lojalnościowej Moja Biedronka. Promocja obowiązuje również na mięso mielone z łopatki wieprzowej, które zakupimy bez konieczności okazania karty Moja Biedronka.

W atrakcyjnej cenie jest również kiełbasa śląska, ponieważ kosztuje tylko 8,90 zł za kg. Innym produktem, na który zdecyduje się wiele klientów, jest masło, które kosztuje 2,99 zł za sztukę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Babcia Wiesia kupiła 5 cytryn, słoiczek miodu i 3 kłącza imbiru. Wystarczyło 7 dni, by poczuła się jak nowonarodzona
  2. Skandal wokół Julii Wieniawy. Wystarczyło jedno zdjęcie z wakacji, aby wywołać burzę. Teraz się tłumaczy
  3. Gołąbki bez zawijania w banalnie prostym wydaniu. Danie dla całej rodziny zrobisz w mniej niż godzinę, co za receptura

Ekspres do kawy Delta Q za darmo

To jedna z największych promocji, która czeka nas w tym tygodniu. Wszyscy fani Biedronki czekają na piątek, kiedy rozpocznie się akcja promocyjna ekspresów do kawy marki Delta Q. Przy zakupie ekspresu i okazaniu karty lojalnościowej Moja Biedronka, otrzymamy voucher o wartości ekspresu do wykorzystania na zakupy. To oznacza, że ekspres otrzymamy za darmo. Vouchery będą przekazywane po 100 zł i co ważne, nie łączą się ze sobą w trakcie jednych zakupów. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów lub do końca jej trwania.

Biedronka wychodzi naprzeciw obostrzeniom

W związku z trwającą aktualnie pandemią koronawirusa rząd nieustannie wprowadza coraz to nowsze rozporządzenia, wobec których należy się bezwzględnie stosować.

Biedronka postanowiła zmodyfikować sposób swojego działania w tym trudnym czasie, żeby mimo wszystko nie utrudnić klientom robienia zakupów, a móc zagwarantować im swobodę oraz bezpieczeństwo.

Należy zatem przestrzegać zasad, które obowiązują nas w trakcie robienia zakupów. Przede wszystkim mowa tutaj o zachowaniu bezpiecznego odstępu od innych klientów oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk. Przed wejściem do sklepu oraz po wyjściu z niego. Limit osób, który obowiązuje, to 5 osób na jedną kasę.

Sieć sklepów postanowiła wydłużyć godziny pracy wybranych sklepów, przy czym kilkaset Biedronek w całej Polsce pracuje całodobowo. Jak wiemy, ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30. Dzięki temu możemy zrobić zakupy o każdej porze dnia, unikając przy tym długich kolejek w godzinach szczytu.

Przypominamy również o trwającej akcji zbierania Fajniaków za naklejki. Odbierać je można do 5 grudnia, a więc należy się spieszyć.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Pojawiają się, gdy przeszliśmy COVID-19 bezobjawowo. Sygnały wysyłane przez organizm po walce z koronawirusem
  2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
  3. Sałatka nie musi być nudna. Połącz ziemniaki, boczek oraz ogórki kiszone i delektuj się boskim smakiem
  4. Czeka nas wigilia bez karpia w galarecie? Hodowcy załamują ręce, równie złej sytuacji jeszcze nie było. Dostępność przysmaku stoi pod znakiem zapytania
  5. Dostojna niczym górskie szczyty, królowa ciast - nasza ukochana karpatka. Znamy recepturę, dzięki której zawsze idealnie wyrasta
  6. Gabriel z "Królowych życia" pochwalił się nowym projektem. Internauci atakują: "Tym razem jakie niewinne zwierzę straciło życie?"
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Ideał dla dużych i małych fanów słodkości. Ciasto bez pieczenia Kinder Country wygra z innymi deseramiIdeał dla dużych i małych fanów słodkości. Ciasto bez pieczenia Kinder Country wygra z innymi deseramiCzytaj dalej

Źródło: superbiz.se.pl; biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł