Biedronka rozpoczyna nową akcjęWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Dzisiaj ogromne tłumy w Biedronce, wszystko z 1 powodu. Decyzja już wzbudziła kontrowersje, nie wszystkim się spodoba

Nie da się ukryć, że Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wzbudzić zainteresowanie klientów. Już dziś w supermarketach możemy spodziewać się nie lada oblężenia. Dla wielu osób powód może okazać się zaskakujący. Co tym razem czeka nas w sklepach Biedronka?

Biedronka za sprawą licznych promocji i bogatej oferty produktowej zyskała status jednej z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce. Dyskont nie spoczywa jednak na laurach. Już od dziś możemy wziąć udział w kolejnej akcji, którą wprowadziła Biedronka.

GIS w trybie pilnym wycofuje produkt, który budzi kontrowersje wśród Polaków. Konsekwencje mogą być poważne, wykryto w nim dwutlenek siarkiGIS w trybie pilnym wycofuje produkt, który budzi kontrowersje wśród Polaków. Konsekwencje mogą być poważne, wykryto w nim dwutlenek siarkiCzytaj dalej

Biedronka zorganizowała niezwykłą akcję

Już wcześniej wspominaliśmy o rewolucji w sklepach Biedronka. Tym razem sieć zdecydowała się na nową akcję, która ma zachęcić klientów do bardziej ekologicznych zakupów. Z pewnością przyciągnie ona do supermarketów tłumy ludzi. Czym będzie to spowodowane?

Biedronka wprowadza w swoich sklepach akcję, dzięki której będziemy mogli pozyskać maskotki określane jako Gang Fanjniaków. Wśród nich możemy natknąć się na Chmurkę Celinkę, Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Kroplę Ksenię, Pieska Piotrusia, Słońce Sonię, Smog Stefek oraz Ważkę Wiolę. Przypominając sobie popularność Gangu Świeżaków możemy spodziewać się zatrzęsienia osób mających chrapkę na pluszaki.

Przy zakupach o minimalnej wartości 50 zł możemy otrzymać nawet 5 naklejek. Dodatkowy znaczek otrzymają osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka. Kolejny dostaniemy podejmując decyzję o zakupie dowolnego owocu lub warzywa. Bonusowa naklejka czeka również tych klientów, którzy wybiorą produkt z oferty specjalnej. Nowością jest benefit płynący z kupna produktów wspierających polską gospodarkę. Nie da się ukryć, że sama inicjatywa jest szlachetna. Nakłanianie klientów do większej dbałości podczas wybierania produktów spożywczych jest niezwykle istotna. Każda tego typu decyzja może przełożyć się na lepszą kondycję zdrowotną konsumentów oraz wypracowanie myślenia o otaczającym nas środowisku. Jednak nie ma róży bez kolców. Klienci mogą być niezadowoleni przez jeden mankament.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wstrząsającą wiadomość przekazała Monika Zmachowska. Nie żyje Agnieszka, zmarła na raka
  2. Zobaczyłeś białą pianę w słoiku miodu? Wszyscy się mylą co oznacza, bądź świadomy jej arcyważnego znaczenia
  3. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Co może nie przypaść do gustu klientom sklepów Biedronka?

Akcja supermarketów Biedronka bez dwóch zdań jest pozytywną inicjatywą. Niestety, aby zdobyć maskotki z Gangu Fajniaków przyjdzie nam wydać więcej pieniędzy, niż miało to miejsce w przypadku Gangu Świeżaków. Wcześniej zdobycie naklejki wymagało zakupów w kwocie 40 zł. Tym razem ich wartość musi wynosić 50 zł. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Wiadomości Handlowe, darmowe pozyskanie pluszaka z Gangu Fajniaków przekłada się na zakupy w wysokości 3 tysięcy złotych. Takie posunięcie może wywołać oburzenie. Warto jednak zauważyć, że stosując się do zasad promocji możemy jednorazowo pozyskać większą liczbę naklejek. Wystarczy z rozwagą dokonywać zakupów.

Smaczna i sycąca zapiekanka z 2 warzyw, naje się cała rodzina. Prosty przepis zrobisz w parę chwilSmaczna i sycąca zapiekanka z 2 warzyw, naje się cała rodzina. Prosty przepis zrobisz w parę chwilCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  2. Trąba wodna uderzyła w Gdańsku. Nagranie wbija w fotel
  3. Sernik według sekretnej receptury Magdy Gessler, puszysty niczym chmurka, nigdy nie opada
  4. Niestety, niemal wszyscy Polacy jedzą je każdego dnia. 7 Najbardziej rakotwórczych produktów w naszych kuchniach
  5. Wsadziła jedzenie do lodówki, po paru dniach dokonała porażającego odkrycia. Wszystko przez karygodne błędy
  6. Media z samego rana podały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda świata sportu, kibice zalali się łzami

Źrodła: Wiadomości Handlowe

Następny artykuł