Biedronka sprzedaje dość nietypowe pierogi.grupa Fastfoodawka/Facebook

Karolinie jest przykro. Usmażyła najdziwniejsze pierogi z Biedronki, zamarła, spoglądając na talerz

Biedronka nieustannie zaskakuje klientów nowymi produktami. Od pewnego czasu w sieci można znaleźć oryginalne pierogi, które w niczym nie przypominają popularnych wyrobów garmażeryjnych. Karolina skusiła się na nie i po przyrządzeniu potrawy odkryła coś porażającego. Zamieściła w internecie zdjęcie, bo podzielić się swoim odkryciem z innymi.

Biedronka dość często wprowadza nowe przysmaki, a najwięksi miłośnicy kulinarnych ciekawostek z uwagą śledzą nową ofertę. W internecie natkniemy się na pełno stron i grup, na których smakosze wymieniają się uwagami na temat nowo odkrytych produktów. Czasem nowe łakocie zostają w sklepie na stałe ze względu na duże zainteresowanie klientów, ale niekiedy orientalne potrawy mogą negatywnie zaskoczyć. Karolina nie mogła ukryć rozczarowania, gdy przyrządziła dostępne w Biedronce nietypowe pierogi.

Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stronChciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stronCzytaj dalej

Biedronka ma w ofercie nietypowe pierogi. Po usmażeniu nie wyglądały niestety zbyt apetycznie

Biedronka tak jak wiele większych sklepów wie, że konsumenci cenią nie tylko dobrze znane i popularne produkty. Podobnie jak Lidl sklep organizuje często tygodnie tematycznie, w ciągu których mamy okazję spróbować potraw kuchni włoskiej, greckiej czy japońskiej. Od czasu do czasu dość niespotykane przysmaki goszczą jednak w supermarkecie bez okazji. Jakiś czas temu Biedronka wprowadziła azjatyckie pierożki. Karolina przygotowała je według instrukcji na opakowaniu i była zaskoczona tym, co się z nimi stało.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Skandal na północy Polski. Zaorano cmentarz pod agroturystykę, "nikt o to nie dbał"
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Biedronka postanowiła skusić klientów pierożkami gyoza. Mają one nieco inny kształt niż klasyczne polskie pierogi, ale największą różnicą jest to, że robi się je z o wiele cieńszego ciasta. Karolina skusiła się na nie i była porażona tym, że niemal wszystkie pierożki się rozpadły. Postanowiła więc dopytać smakoszy z grupki Fastfoodawka na Facebooku, co zrobiła nie tak, skoro usmażyła je zgodni z przepisem umieszczonym na pierożkach przez producenta. Niektórzy zaznaczyli, że lepiej jest przygotować je na parze albo smażyć na nieprzywierającej patelni, inni mieli podobne doświadczenia, co Karolina.

BiedronkaŻródło: grupa Fastfoodawka/Facebook

Dożyła 127 lat w doskonałym zdrowiu i całe życie bez umiaru jadła jeden produkt. Lekarze przed nim ostrzegająDożyła 127 lat w doskonałym zdrowiu i całe życie bez umiaru jadła jeden produkt. Lekarze przed nim ostrzegająCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
  2. Serce 17-latka przestało bić na 20 minut. Opowiedział co zobaczył po drugiej stronie
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Źródła: grupa Fastfoodawka/Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł