Biedronka ma nową niebywałą ofertęWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Od jutra w Biedronkach w całej Polsce niewobrażalne zmiany. Nowy cennik produktów spożywczych zaskakuje

Biedronka po raz kolejny zaskoczyła swoich klientów i wprowadziła świetne promocje, które zaczynają się już od jutra. Jednymi z najbardziej interesujących są obniżone ceny tatara czy flaczków, które można kupić znacznie taniej niż zwykle i przygotować na sylwestra. Fani zdrowej żywności także znajdą coś dla siebie, ponieważ owoce i warzywa również mniej kosztują.

Biedronka stara się, aby oferta jej sklepów była jak najbardziej zachęcająca dla wszystkich Polaków. Dlatego często ogłasza co raz to nowsze promocje, które przyciągają więcej ludzi i zatrzymują na dłużej tych klientów, którzy już zdecydowali się robić w sklepach Biedronki częste zakupy.

Najbliższy tydzień to głównie sylwester, więc nikogo nie powinien dziwić dobór produktów o obniżonych cenach. Możemy znaleźć w nich słone przekąski, słodycze, napoje czy składniki potrzebne do przygotowywania imprezowych potraw.

Co przygotowała Biedronka na najbliższy tydzień?

Żadna impreza w polskim domu nie może obejść się bez tatara. Chłodne surowe mięso z aromatycznymi dodatkami świetnie smakuje podczas zabawy z najbliższą rodziną czy przyjaciółmi. Dlatego tatar wołowy firmy Kraina Mięs, o wadzę 250 g kosztuję jedynie 4,99 złotych przy zakupie dwóch sztuk.

Innym daniem, które często pojawia się na stołach w trakcie świętowania, są wołowe flaczki. Biedronka nie zapomniała o fanach tej kultowej zupy, dlatego flaki wołowe gotowane krojone Kraina Mięs, o wadzę 500 g kosztuje 6,99 złotych, co jest obniżką o 22%

Jak nazywa się zupa ze zdjęcia? Ugotujesz ją z dziecinną łatwościąJak nazywa się zupa ze zdjęcia? Ugotujesz ją z dziecinną łatwościąCzytaj dalej

.

Niektórzy zamiast flaczków preferują inne dania, które nie są aż tak intensywne w smaku. Żurek biały jest doskonałym sposobem na zapewnienie im smacznego poczęstunku. Specjalnie do tej zupy można kupić w Biedronce kiełbasę białą surową marki Kraina Mięs, której 500 g kosztuje tylko 7,99 złotych.

Poszukujesz pomysłów co zrobić z tymi rarytasami? W tym tekście przedstawiamy sposób na najlepszy tatar wołowy. Tutaj pokazujemy jak sporządzić flaczki, aby zachwyciły nawet największego niejadka.

Nie tylko mięso objęte zostało rabatami

Imprezowy stół musi posiadać także wiele słodkich przekąsek. Mini krakersy Lajkonik, o wadze 100 g sprawiają, że niejeden od razu po nie sięga. Opakowanie krakersików kosztuje tylko 2,99 złotych, warto więc zaopatrzyć się w ich większą ilość.

Jeśli zamiast słonych smaków preferuje się słodkie, w sklepach Biedronki także można znaleźć coś dla siebie. Maślane rurki waflowe Lumar, które ważą aż 500 g, kosztują od jutra tylko 8,99 złotych. Można wypełnić je kremem i cieszyć się doskonałym łakociem.

Dla tych, którzy pomimo imprezowego klimatu ciągle chcą trzymać linię, proponujemy zaopatrzenie się w świeże warzywa. Papryczki słodkie sweet bites, w opakowaniu ważącym 200 g, przecenione zostały z 4,99 złotych do 2,99 złotych, co daje aż 40% zniżkę.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł