Biedronka sprzedaje nieświeże mięso?print screen zywienie.abczdrowie.pl

Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok

Biedronka stała się miejscem bardzo niepokojącego zdarzenia. Pewna klientka zajrzała do lodówek z mięsem i znalazła straszną rzecz, która stała obok mięsa. Nie wytrzymała, zaczęła alarmować w internecie o podejrzanym zachowaniu sieci sklepów.

Biedronka zniesmaczyła klientów. Kiedy kobieta zajrzała do lodówki z mięsem, jej oczom ukazał się okropny widok. Kiedy tylko go zobaczyła, zamurowało ją. Czy sklep chciał zamaskować straszną prawdę? Kobieta docieka prawdy, jej oskarżenia wobec sklepu są bardzo niepokojące. Musimy zwracać szczególną uwagę na jakość produktów, które kupujemy aby się nie naciąć.

Stało się, straszne. Przez niebotyczne ceny truskawek, na plantacji pod osłoną nocy miało miejsce okropne wydarzenieStało się, straszne. Przez niebotyczne ceny truskawek, na plantacji pod osłoną nocy miało miejsce okropne wydarzenieCzytaj dalej

Biedronka chciała coś zamaskować? Klienci są zniesmaczeni, wielka wtopa

Pani Mariola chciała wykonać rutynowe zakupy, takie jak każdy z nas robi co kilka dni. Kiedy przechodziła koło lodówek z mięsem postanowiła sięgnąć po paczkę Kiedy tylko się nachyliła, poczuła nieprzyjemny zapach dobiegający z wnętrza lodówki. Wtem zauważyła, że na dnie lodówki, zaraz obok mięsa, stoi kubek z mieloną kawą. Pani Mariola wyciągnęła wnioski, stwierdziła, że kubek znajduje się tam aby tuszować zapach zepsutego mięsa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  2. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie

Tomasz Harasyniuk, starszy menadżer sklepu skomentował sytuację.

- Dziękujemy za ten sygnał, każda informacja na temat działania naszej sieci jest dla nas cenna, a bezpieczeństwo i czystość w naszych sklepach są dla nas bezwzględnymi priorytetami. Natychmiast zajęliśmy się opisaną przez panią sytuacją, która była wynikiem błędnego działania jednego z pracowników sklepu. Przepraszamy za tę sytuację - informuje Harasyniuk.

Pan Harasyniuk poinformował, że ekipa sklepu została przeszkolona ponownie z zasad higieny i bezpieczeństwa, a cały sklep został uprzątnięty z produktów, które mogły nosić znamiona nieświeżości. Menadżer zapewnia, że temperatury w lodówkach winny być kontrolowane minimalnie 3 razy dziennie, a terminy przydatności i jakość towaru raz dziennie.

Najlepsze newsy:

  1. Rozenek już na porodówce? Sytuacja jest poważna, mowa o alarmującej sytuacji, Majdan przejęty
  2. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, nie żyje Marcin Szarejko. Zginął w wypadku
  3. Efektowny przepis na sezonowy, kultowy galaretkowiec z truskawkami bez pieczenia. Wystarczą 3 składniki plus truskawki
  4. Eksperci znaleźli powiązania spożywania kawy z 2 okropnymi chorobami. Mówią o groźnych komplikacjach
  5. Wszyscy zachwycają się smakiem czereśni. Niemal nikt nie wie, że mają ukryte właściwości
  6. Wielka ewakuacja plaży, 3 osoby poważnie ranne. Lądował śmigłowiec

Źródło: zywienie.abczdrowie.pl

Następny artykuł