Biedronka miejscem dramatycznej historiiwikipedia.org/ Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwie

Każda Biedronka odwiedzana jest przez setki jak nie tysiące klientów. Kiedy policjanci w jednym z polskich miast dostali zgłoszenie o niebezpieczeństwie, zareagowali natychmiastowo. Kliencii nie spodziewali się takiego zagrożenia.

Do sklepu takiego jak Biedronka Polacy idą zazwyczaj po to, aby zrobić najpotrzebniejsze zakupy. Doskonała dostępność większości sklepów, niskie ceny i stosunkowo duża różnorodność produktów sprawiają, że konsumenci uwielbiają kupować w niej wiele rzeczy. Nie spodziewali się jednak, że jeden dzień przyniesie tak niesamowite wieści. Klienci sklepu byli w wielkim zagrożeniu, na szczęście szybka interwencja funkcjonariuszy policji rozwiązała problem.

Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchniJesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchniCzytaj dalej

Biedronka miejscem dramatycznej historii

Idąc do sklepu chyba nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że może ryzykować zdrowiem czy nawet życiem. W końcu co może się stać w takim miejscu? Mnóstwo kamer i innych ludzi sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Niestety, niedaleko Białegostoku konsumenci najedli się mnóstwa strachu. Musiała interweniować policja i odpowiednie służby, gdyż ryzyko było ogromne.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

O godzinie 8.50 przy ul. Papieża Jana Pawła II w Zambrowie dyspozytor policji dostał nietypowe zgłoszenie. Okazało się, że za sklepem Biedronki na terenie placu budowlanego, gdzie przeprowadzane są pracę, znaleziono niewybuch o długości mniej więcej 30 cm. Na miejsce został natychmiast wysłany patrol policji, która w szybkim tempie pojawiła się na budowie. Po szybkich oględzinach doszli do wniosku, że jest to pocisk artyleryjski.

Po chwili wezwany został oddział saperów, którzy już o 12:10 tego dnia zabezpieczyli miejsce i pocisk. Decyzja o ewakuowaniu mieszkańców nie została podjęta, prawdopodobnie z uwagi na niskie ryzyko wybuchu. Pamiętajcie, że w momencie, kiedy znajdziecie w ziemi coś podejrzanego, co może wyglądać na niewypał, pod żadnym pozorem tego nie dotykajcie. W takim wypadku należy zadzwonić na policję i zgłosić ten fakt, by profesjonalni saperzy mogli się z tym bezpiecznie uporać.

Równie skuteczny jak antybiotyk, a niewiele osób używa go inaczej niż jako przyprawy. Tymczasem olejek potrafi zdziałać cudaRównie skuteczny jak antybiotyk, a niewiele osób używa go inaczej niż jako przyprawy. Tymczasem olejek potrafi zdziałać cudaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczenia
  2. Niespodziewanie wróciła obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Może dotknąć tysiące osób
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: bialystokonline.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł