Biedronka wywołała wielki skandalfacebook.com/projektAGROunia

Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli

Biedronka nie po raz pierwszy wywołała wielkie emocje wśród klientów i internautów, doniesienia dotyczące sprzedawanych w sklepie produktów są skandaliczne. Klienci tym razem są nadzwyczaj wściekli, mają już dość. Pojawił się znaczący problem, wszyscy chcą go rozwiązać.

Biedronka przechodzi kolejny kryzys wizerunkowy, który wielu klientów rozpala do czerwoności ze wściekłości. Konsumenci nie rozumieją poczynań sklepu i uważają, że takie zachowanie godzi głównie w tych, którzy ufają Biedronce i robią w niej zakupy bardzo często.

Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obokPodejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obokCzytaj dalej

Biedronka w swojej ofercie ma produkty reklamowane jako polskie - czy tak jest faktycznie?

W ofercie sklepów sieci Biedronka różnorodność produktów jest iście ogromna, ciężko więc doglądać dosłownie każdego pojedynczego produktu. Profil Agrounii na portalu Facebook.com zauważył pewną niezgodność etykiety produkty z napisem na plakietce z ceną. Agrounia wrzuciła zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że truskawki reklamowane jako polskie, wyprodukowane zostały w Hiszpanii.

Po opublikowaniu zdjęcia wybuchł ogromny skandal, internauci nie kryją swojej wściekłości, a szczególnie ci, którzy są praktycznie codziennymi klientami sieci.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  2. Samochód elektryczny nie ma żadnych tajemnic. Eksperci marki Seat tłumaczą działanie aut bez dymu

- Lepiej kupować od gospodarzy i na ryneczkach i w małych lokalnych sklepikach, przynajmniej pewność że kupujemy polskie produkty i wspieramy polskich rolników. A nie w marketach z niewiadomego pochodzenia, niby Hiszpania itd. To ,że jest taka naklejka nie znaczy że ten konkretny owoc jest z tego kraju. Wiem o czym mówię, w Anglii ciągle owoc szedł taki sam, nawet ze zwrotów z marketów zmieniały się tylko naklejki i daty, nie ważne ze owoc dawno po terminie - pisze jedna z internautek.

Ciężko dziwić się klientom, którzy zwyczajnie czują się oszukani takim obrotem spraw.

Truskawki w Biedronce

Najlepsze newsy:

  1. MZ wydało ważny komunikat, ogromne zagrożenie dla zdrowia. Dotyczy aż 31% Polaków i 21% Polek
  2. Na operacje plastyczne wydała prawie 2 miliony, przeszła 50 zabiegów. Było warto?
  3. Cennik na targu zwala z nóg. Fasolka, czereśnie, pomidory, ziemniaki, truskawki i jabłka kosztują krocie
  4. Eksperci znaleźli powiązania spożywania kawy z 2 okropnymi chorobami. Mówią o groźnych komplikacjach
  5. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  6. Pilot stanowił poważne zagrożenie. Musieli działać. Zawrócili samolot w połowie drogi

Źródło: .facebook.com/projektAGROunia

Następny artykuł