Biedronka ma spory problempikio.pl

Odechciewa się jeść. Mariola zajrzała do lodówki w Biedronce i oniemiała, co za skandal

Biedronka w swoich sklepach posiada wiele lodówek, których zadaniem jest utrzymanie w świeżości produktów spożywczych. Kiedy Mariola nachyliła się nad lodówką z mięsem z zaskoczeniem natychmiast się odsunęła. Jej uwagę przykuł także jeden szczegół, który wywołał następnie ogromny skandal.

Biedronka wielką wagę przykuwa do dbania o należytą jakość swoich produktów. Aby zapewnić swoim klientom odpowiednie warunki do robienia zakupów w sklepach poustawiane są lodówki, które chłodzą te produkty spożywcze, które są narażone na szybkie zepsucie. Mariola robiąc zakupy w jednym ze sklepów sieci nachyliła się nad lodówką z mięsem. Po sekundzie natychmiast się odsunęła zaskoczona tym, co poczuła w jej wnętrzu. Co więcej, jej uwagę przykuł jeden szczegół, który wywołał następnie ogromny skandal.

Wczoraj wszyscy rzucili się na łowy w Lidlu. Błąd, dzisiaj jest o niebo lepiej, wszystko z 1 powoduWczoraj wszyscy rzucili się na łowy w Lidlu. Błąd, dzisiaj jest o niebo lepiej, wszystko z 1 powoduCzytaj dalej

Biedronka musiała się bardzo mocno tłumaczyć

Mariola robiła najzwyklejsze zakupy w jednej z placówek handlowych sieci. Chcąc włożyć do sklepowego wózka mięso musiała nachylić się nad lodówką, aby sięgnąć po wybrany produkt. Niestety, kiedy tylko to zrobiła musiała natychmiast się cofnąć. Z wnętrza urządzenia wydobywała się nieprzyjemna woń, która spowodowała, że klientka od razu straciła ochotę na spożywanie mięsa. Jednak brzydki zapach to nie wszystko co zaniepokoiło Mariolę. W lodówce stał bowiem przedmiot, który został szybko zauważony przez dociekliwą kobietę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nowe obostrzenia w Polsce od dziś. Limity na siłowaniach, w kinach, zakaz targów i obowiązkowe maseczki
  2. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  3. Fabryka jeszcze nie działa, ale wyprodukowano już 100 mln maseczek. Tłumaczenia się mocno rozmijają

W rogu chłodziarki znajdował się kubek wypełniony mieloną kawą. Jak podejrzewała Mariola, jego zadaniem było maskować zapach zepsutego mięsa. Zmielone ziarna kawy mają właściwości higroskopijne, a więc kumulują w sobie mikroskopijne krople wody znajdujące się w powietrzu. Wraz z wodą zbierają także zapachy. Mariola napisała w tej sprawie do redakcji portalu Wirtualna Polska, która wszczęła dochodzenie. Dziennikarze zapytali przedstawiciela prasowego sieci Biedronka o zaistniałą sytuację.

- Dziękujemy za ten sygnał, każda informacja na temat działania naszej sieci jest dla nas cenna, a bezpieczeństwo i czystość w naszych sklepach są dla nas bezwzględnymi priorytetami. Natychmiast zajęliśmy się opisaną przez panią sytuacją, która była wynikiem błędnego działania jednego z pracowników sklepu. Przepraszamy za tę sytuację - odpowiedział Tomasz Harasymiuk starszy menadżer sprzedaży sieci Biedronka.

Harasymiuk tłumaczy, że pracownicy sklepu robią wszystko, aby zapewnić jak najlepszą jakość oferowanych produktów. W związku ze znaleziskiem, starszy menadżer tłumaczy, że pracownicy zostali dodatkowo przeszkoleni, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Kawa w lodówce Biedronki

Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, "prosta, bardzo szybka i pyszna"Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  2. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża
  3. Żywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzie
  4. Dziadek ugotował rosół według receptury Gessler, efekt? Spróbował i nie wytrzymał, jego komentarz zwala z nóg
  5. 117-latka podzieliła się ze światem sekretem długowieczności, codziennie jadła jeden dziwny produkt, który zapewnił jej zdrowie
  6. Piękna narzeczona Arkadiusza Milika ma wielkie problemy. Wszystko przez jej ukochanego, wyjątkowo przykre szczegóły

Źródło: pikio.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł