Biedronka ma nowe kasycommons.wikimedia.org/ Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

Biedronka jakiś czas temu w wielu swoich placówkach udostępniła klientom kasy samoobsługowe, dzięki którym klienci mogą samodzielnie wykonać zakupy. Niestety, duża część konsumentów nie jest świadoma, że mają 4 ukryte funkcje, które wyjątkowo ułatwiają przeprowadzanie zakupów. Zdradzamy wam jak z nich korzystać w pełni.

Biedronka jest jedną z największych sieci sklepów w Polsce z aż 3100 sklepami na terenie całego kraju. Do końca 2020 roku kasy samoobsługowe mają być dostępne w 1000 sklepów. Warto znać ich wszystkie funkcje, gdyż dzięki nim możemy wykonywać zakupy jeszcze szybciej i wygodniej.

Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeGotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeCzytaj dalej

Biedronka ma mnóstwo kas samoobsługowych w swoich sklepach, jednak niewiele klientów zna ich wszystkie funkcje

Sklepy dyskontu z Biedronką w logo są często dość ciasne, korytarze między półkami zasypane są różnymi towarami, a klientów w godzinach szczytu potrafi być bardzo dużo. Z powodu dużych kolejek do tradycyjnych kas, w wielu placówkach postanowiono zamontować kasy samoobsługowe.

Niestety, wiele osób robiących zakupy nie do końca umie je obsłużyć, a jeszcze więcej ludzi nie zna ich wszystkich funkcji. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić wam jak działają funkcję, o których nie wszyscy wiedzą. Przyciski znajdują się zaraz koło skanera kodów kreskowych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli
  2. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

1. Pierwszy przycisk od lewej. Po naciśnięciu tego przycisku wywołujemy sygnał dźwiękowy, który daje znak pracownikowi o potrzebie jego pomocy klientowi.
2. Drugi przycisk od lewej. Owy przycisk sygnalizuje błąd kasy. Jest zarezerwowany tylko dla personelu sklepu, więc lepiej go nie naciskać.
3. Trzeci przycisk od lewej. Jeśli jesteśmy posiadaczami karty "Moja Biedronka" możemy ją zeskanować również przy kasie samoobsługowej. Wystarczy nacisnąć ten przycisk i zeskanować kartę.
4. Czwarty przycisk od lewej. Kiedy zauważyłeś, że waga kasy źle wskazuje wagę produktów, możesz ją wyzerować. Przycisk pozwala na wytarowanie wagi i zresetowanie jej czujnika.

Najlepsze newsy:

  1. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice
  2. Kinga Duda rozczarowała rodziców. Wszystko miało być zupełnie inaczej
  3. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
  4. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych
  5. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  6. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł