Biedronka wprowadza ogromne zmiany.wikimediacommons/ Jacek Halicki / (CC BY-SA 4.0)

Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka

Biedronka jak zwykle stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, dlatego czekają nas ogromne zmiany. Już od dzisiaj sieć zapowiada dostosowanie cennika do nowej stawki VAT. W efekcie zapłacimy oczywiście dużo mniej za wybrane produkty.

Biedronka, podobnie jak niemal wszystkie większe sieci sklepów, dba o to, by podczas zakupów w naszych portfelach zostało nieco więcej pieniędzy. Dla jej wiernych klientów to kolejna dobra informacja, bo od marca kupimy tu taniej aż 100 podstawowych produktów, które są niezbędne i chętnie kupowane przez konsumentów. W najbliższym czasie obniżki będą wynikać z wprowadzenia zmian w matrycy podatku VAT.

Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalWstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalCzytaj dalej

Biedronka już od dzisiaj obniża ceny wybranych produktów. Zdradzamy, co kupimy taniej

Biedronka postanowiła iść w ślady Lidla i dostosowuje swój cennik do nowej stawki VAT, która miała być wprowadzona dużo wcześniej, ale panująca pandemia opóźniła zmiany i w efekcie będzie obowiązywać od najbliższej środy. Wszystkie zmiany będą oczywiście niezwykle korzystne dla konsumentów. Sieć zaznacza, że klienci zaoszczędzą dzięki temu nawet 300 mln zł rocznie, bo tak duże różnice można odnotować w stosunku do stawek na początku czerwca. W niższych cenach kupimy jednak nie tylko produkty będące w stałej ofercie, ale też dostępne czasowo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów

O wiele mniej zapłacimy między innymi za owoce egzotyczne, ciastka, niektóre przyprawy czy pieluszki. Banany dostępne kiedyś za 4,99 zł za kg dostaniemy za 4,85 zł, awokado za 2,39 zł za 100 g zamiast 2,49 zł. Lubiane bułeczki śniadaniowe PANO 420 g kupowaliśmy za 5,99 zł, a teraz zapłacimy 5,75 zł, drożdżówka z serem 130 g potanieje z 2,19 zł na 1,99 zł, zaś wafle Estella będzie można kupić tylko za 0,79 zł zamiast 0,99 zł. Pieluchy Pampers Active Baby 90 szt. jeszcze 1 czerwca kosztowały 54,99 zł, ale od 1 lipca dostaniemy je za 49,99 zł, a pieluchy Dada Extra Soft XL 38 szt. tanieją z 23,99 zł na 22,99 zł.

Najlepsze newsy:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim

Źródło: https://www.fakt.pl/

Następny artykuł