Gis wydał ostrzeżeniewikipedia.org/Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso

Ostatnie doniesienia dotyczące sieci Biedronka nie napawają optymizmem. Nikt nie podejrzewał, że niezwykle popularny produkt spożywczy okaże się niebezpieczny dla zdrowia. GIS musiał interweniować i wycofał popularne mięso ze sklepowych półek. Jakie zagrożenie może wiązać się z jego ewentualnym spożyciem.

Bez wątpienia te informacje mogą wywołać niepokój u wielu klientów supermarketów Biedronka. Niestety, w jednym z produktów wykryto bakterie, które mogą przyczynić się do poważnej choroby. Takiego zagrożenia nie można bagatelizować. Tym bardziej, że czyha ono w popularnym wyrobie mięsnym. Czego powinniśmy się wystrzegać?

Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaZaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaCzytaj dalej

Biedronka i przejmujące doniesienia GIS

Ciężko zaprzeczyć temu, że Biedronka jest jedną z najbardziej popularnych sieci supermarketów w Polsce. Niefortunnie nawet tam może trafić produkt, który nie nadaje się do spożycia. Tym razem winna temu jest bakteria Listeria monocytogenes. Może ona wywołać chorobę nazywaną listeriozą. Przyczyniająca się między innymi do posocznicy listeriozowej, zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych oraz mózgu, a w najgorszych przypadkach zapalenia pnia mózgu lub ropni mózgu. W jakim produkcie sprzedawanym w sieci Biedronka można było natknąć się na bakterię Listeria monocytogenes?

Dzisiaj grzeje:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę

Niebezpieczeństwo zostało wykryte w popularnym mięsie

GIS w swoim komunikacie potwierdził, że w 2 na 5 przebadanych przez Inspekcję Weterynaryjną próbek boczku wędzonego "Kraina wędlin", wykryto niebezpieczną bakterię. Klienci powinni unikać produktu o numerze partii 242.130649/73 oraz dacie przydatności do spożycia 12.07.2020 / 13.07.2020. Boczek został już wycofany ze sklepów Biedronka, jednak klienci, którzy go zakupili muszą mieć się na baczności i w przypadku zakupu skażonego mięsa powinni je zutylizować lub zwrócić do sklepu.

Boczek wędzony "Kraina wędlin" został wyprodukowany przez Goodvalley Sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, weterynaryjny numer identyfikacyjny PL 22030207 WE. Natomiast jego dystrybutorem jest Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn.

Najlepsze newsy:

  1. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  2. Chiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzy
  3. Gessler wytknęła właścicielce powiększone usta i drogie ciuchy. Wiemy, jak po emisji "Kuchennych rewolucji" potoczyły się losy jej restauracji
  4. Wiele osób popełnia 2 błędy przy robieniu ogórków małosolnych. Wiemy, jak ich łatwo uniknąć
  5. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
  6. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródło: zywienie.abczdrowie.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł