Biedronka wymagała od niej dodatkowych opłat - słusznie?flickr.com/Narodowy Bank Polski/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Wyszła z Biedronki z zakupami. Dostała wezwanie do zapłaty dodatkowych 90 zł, oniemiała poznając powód

Biedronka, tak jak wiele innych sklepów, stara się, aby jej klienci byli zadowoleni z zakupów i działalności sieci. Niestety, wiele klientów narzeka na pewne aspekty działalności placówek handlowych. Kiedy klientka wyszła z zakupami nie mogła uwierzyć własnym oczom - dostała wezwanie do zapłaty 90 złotych.

Biedronka jest jedną z największych sieci sklepów w Polsce, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że często jest miejscem konfliktów. Tym razem okazało się, że pewna kobieta wychodząc ze sklepu z zakupami została obarczona dodatkową opłatą, która nie była wcale niska. Klientka musiała zapłacić aż 90 złotych dodatkowej opłaty. Powód takiego obrotu sytuacji zaskakuje każdego, a wiele osób zadaje podobne pytanie. Czy w taki sposób sieć z uśmiechniętą biedronką w logo dba o swoich klientów, czy zwyczajnie poszukuje dodatkowych źródeł zysku?

Przyłapana Gessler pozbawiona doczepów, makijażu i loków. Są zrobione zdjęcia, krążą po sieci i wywołują kontrowersjePrzyłapana Gessler pozbawiona doczepów, makijażu i loków. Są zrobione zdjęcia, krążą po sieci i wywołują kontrowersjeCzytaj dalej

Biedronka kazała jej zapłacić 90 złotych - powód zwala z nóg

Do redakcji portalu Ekspresjaroslawski dzwoniło mnóstwo czytelników. W ich głosie słychać było zdenerwowanie i żal z powodu niesprawiedliwości, jaka według nich miała miejsce. Większość tych telefonów związana jest ze sklepami Biedronka, a pierwsze słowa najczęściej zaczynają się w taki sposób: - pojechałem na zakupy…- Redaktorzy od razu wiedzą co jest powodem zmartwień niezadowolonych klientów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  3. Zrobiła zakupy w Biedronce. Po wyjściu dostała wezwanie do zapłaty dodatkowych 90 zł, powód wprawia w oniemienie

Biedronka postanowiła w niektórych sklepach wprowadzić wielką zmianę, która skutecznie przyprawia konsumentów o zawrót głowy. Przy niektórych parkingach postawiono bowiem parkometry oraz tabliczki z informacją o odpłatnym korzystaniu ze sklepowego parkingu. Pierwsze 1.5 godziny parkowania jest bezpłatne, a każda kolejna godzina kosztuje dodatkowe 2 zł. Za brak biletu przewidziana jest opłata w wysokości 150 złotych - jeśli uiści się ją w ciągu 7 dni, suma obniża się do 90 złotych.

- Za wycieraczką zastałam wydruk: wezwanie do zapłaty 90 zł. Zdenerwowałam się tym. Pokazałam kobiecie, która była odpowiedzialna za włożenie tego wydruku, paragon ze sklepu, ale ona nie słuchała moich wyjaśnień. Uważam, że to niesprawiedliwe. Dlaczego mam być ukarana, skoro byłam klientem tego sklepu? - mówi zdenerwowana kobieta w rozmowie z redakcją portalu Ekspresjaroslawski.

Wiele klientów uważa, że takie rozwiązanie wcale nie zostało wprowadzone z myślą o wygodzie klientów, którzy narzekają na brak miejsc do parkowania. Duża część z nich przypuszcza, że sieć wywęszyła kolejny sposób na zarobienie na nieuważnych konsumentach.

Żywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzieŻywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości
  2. Dramat w centralnej Polsce. Nauczyciel zakażony koronawirusem. Nikt nie wiedział
  3. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  4. Przyłapana Gessler pozbawiona doczepów, makijażu i loków. Są zrobione zdjęcia, krążą po sieci i wywołują kontrowersje
  5. Idealna panierka do kotletów schabowych, dzięki prostej sztuczce szefów kuchni zawsze wyjdzie chrupiąca jak marzenie
  6. Żona Radosława Majdana pokazała zmysłowe zdjęcie w wannie. Fotografia rozpala zmysły (FOTO)

Źródło: ekspresjaroslawski.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł