Biedronka ma nową promocjęfacebook.com/Banknoty świata - ciekawostki

Najpyszniejsze kąski za mniej niż 10 zł, jest też największy jesienny hit. W Biedronce znowu zakupowy szał

Biedronka często rozpieszcza swoich klientów ciekawymi promocjami. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Niesamowite produkty po niebywale niskich cenach - fani jesiennych smaków będą zachwyceni.

Biedronka od zawsze kusi bardzo niskimi i atrakcyjnymi cenami. Znana sieć sklepów dba o swoich klientów i stara się oferować im jak najlepsze produkty po jak najniższych cenach. Jesień kalendarzowa niedawno się zaczęła, a za oknami można zobaczyć typową aurę dla tej pory roku. Z tego powodu sieć sklepów z biedronką w logo postanowiła zaskoczyć klientów promocjami na typowo jesienne produkty. Najlepsze smakołyki za mniej niż 10 zł, konsumenci są zachwyceni.

Gessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaGessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaCzytaj dalej

Biedronka znowu zaskakuje - obecne promocje są niebywałe

Pogoda za oknem dobitnie wskazuje jaki czas w roku nastał. Jesień jest idealna do przygotowywania przetworów czy spędzania czasu w domu z książką i kubkiem gorącej herbaty. Melancholia, jaka przychodzi wraz z zachmurzeniem może popsuć nam humor, jednak Biedronka stara się skierować nasze myśli w zupełnie odwrotnym kierunku. Fani jesiennych smaków mają bowiem powód do radości, gdyż w sklepach sieci są w tym tygodniu niesamowite promocje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Mięsożercy mogą już zacierać ręce, ponieważ można kupić w Biedronce dwa rodzaje mielonego mięsa po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny oraz chude mięso mielone z szynki w opakowania o wadze 500 gramów można nabyć za 4,99 zł. Dostępne są także flaki wołowe gotowane krojone 6,99 zł oraz szynka ogonówka po 1,29 zł za 100 gramów.

Największe emocje wywołują jednak typowe jesienne towary. "Biedronkowa" dynia kosztuje bowiem jedynie 1,99 zł za kilogram, co biorąc pod uwagę wcześniejszą cenę 2,99 zł za kilogram, jest przecena na poziomie 33%. Ci, którzy kochają pieczone mięsa, muszą się spieszyć. Kaczka świeża bez podrobów kosztuje tylko 6,99 zł za kilogram, jednak oferta obowiązuje jedynie do dzisiaj. Wraz z kaczką polecamy kupić 500 gramów brokułów za jedyne 2,99 zł.

Herbata idealna dla ludzi, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Obniża też zły cholesterol i poprawia wygląd skóryHerbata idealna dla ludzi, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Obniża też zły cholesterol i poprawia wygląd skóryCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zakazem objęli nie tylko kominki. Za koszenie trawy i grilla też możesz zapłacić mandat aż 5 tys. zł
  2. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
  3. Elżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcem
  4. Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragedią
  5. Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?
  6. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Źródło: superbiz.se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł