Blanka Lipińska wywołała burzę w internecie.Instagram / @blanka_lipinska

Blanka Lipińska rozpętała burzę w Internecie. Najpierw zachwalała jedzenie w hotelu, później powiedziała, kto nie ma do niego wstępu

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Blanka Lipińska ponownie dała o sobie znać. Tym razem rozpętała prawdziwą burzę w internecie. Pochwały dotyczące hotelowego jedzenia nie zapowiadały, że późniejsza relacja zamieszczona w mediach społecznościowych przyczyni się do fali krytyki.

Blanka Lipińska jest pisarką, o której stało się ostatnio głośno z powodu filmu "365 dni", który został oparty na jej powieści o tym samym tytule. Celebrytka stała się niezwykle popularna i w związku z tym często dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem Instagrama. Fani ostatnio mogli obserwować jak Blanka Lipińska spędza wakacje. Nikt nie podejrzewał, że podczas wypoczynku dojdzie do czegoś takiego.

Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęDziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęCzytaj dalej

Blanka Lipińska wywołała nie lada zamieszanie

Niemal od początku urlopowej wyprawy Blanka Lipińska prezentowała swój upragniony wypoczynek. Pisarka była zachwycona warunkami w hotelu oraz serwowanymi tam potrawami. W relacjach można było zobaczyć, że jada kolacje w towarzystwie pięknych widoków. Jedna z rzeczy, za którą pochwaliła hotel spotkała się z mocną reakcją części jej fanek.

Blanka Lipińska zapytana o to czy hotel, w którym spędza wakacje, jest przyjazny dzieciom odpisała "To jest (na szczęście) hotel TYLKO dla dorosłych". Nie trzeba było długo czekać na falę krytyki pod adresem pisarki. Sporo osób było oburzonych jej opinią.

Dzisiaj grzeje:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  3. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian

Internauci od razy wyrazili swoje niezadowolenie

- Czemu w swojej relacji podkreśla Pani, że NA SZCZĘŚCIE jest to hotel dla dorosłych? Sama kiedyś byłaś dzieckiem i myślę, że wtedy nie chciałabyś, aby traktowano cię jak tę gorszą grupę ludzi, czyli dzieci. Myślę, że kiedyś będziesz sama żałowała, że nie masz dzieci i nie ma ci kto podać szklanki wody. Przemyśl nie raz to, co piszesz, bo chyba przez fame i kasę ci trochę odbiło - napisała jedna z internautek, przytaczana przez portal Dziennik. Blanka Lipińskanie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

- Lubię takie wiadomości. I ludzi, którzy uważają, że dzieci są od przynoszenia wody, a sprowadza się je na ten świat, by robiły coś dla nas i nam służyły - egoizm level master. A jeszcze bardziej uwielbiam, gdy świadome, przemyślane decyzje są definiowane pieniędzmi czy sławą. Kochane matki, mamy, mamusie... wy też macie prawo odpocząć. Bo w życiu ważny jest balans - napisała Blanka Lipińska przytaczana przez portal Dziennik. Jak oceniacie jej postawę?

Blanka Lipińska na wakacjach

Instagram / @blanka_lipinska

Najlepsze newsy:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakujące
  3. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie
  4. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  5. Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować
  6. Skrytykowali Kamilę, że w piątek je kiełbasę. Na plebanii teściowa Ani widziała co jedzą księża, wpis zamieściła w sieci
  7. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza

Źródło: Dziennik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł