Blogerka postanowiła zrezygnować z jednej rzeczy.Instagram / highcarbhannah

Zrezygnowała z jedzenia tylko jednej rzeczy. Po 30 dniach nie mogła uwierzyć własnym oczom, zaskakujące efekty

Nie od dziś wiadomo, że dieta ma ogromny wpływ na nasz organizm. Nie da się ukryć, że jesteśmy tym co jemy, w związku z tym warto rozważnie dobierać produkty żywnościowe. Pewna blogerka postanowiła zrobić pewien eksperyment, w trakcie którego zrezygnowała z jedzenia jednej rzeczy. Wystarczyło zaledwie 30 dni i dostrzegła niesamowite efekty.

Niejednokrotnie mogliśmy na własne oczy zobaczyć jakie rezultaty przynosi zdrowa i zbilansowana dieta. Pewna blogerka zdecydowała się na całkowite zrezygnowanie z jednej rzeczy, aby przekonać się jakie przyniesie to rezultaty. Efekty przerosły jej najśmielsze oczekiwania. Jaki produkt poszedł w odstawkę?

Straszna choroba Magdy Gessler wyszła na jaw. Smutne, niewielu znało prawdęStraszna choroba Magdy Gessler wyszła na jaw. Smutne, niewielu znało prawdęCzytaj dalej

Eksperyment, który zrealizowała blogerka okazał się zaskakujący w skutkach

Hannah Howlett to blogerka specjalizująca się w zagadnieniu, jakim jest zdrowe odżywianie. Swoimi przepisami i przemyśleniami dzieli się za pomocą Instagrama oraz platformy YouTube. W walce o zdrową sylwetkę już wcześniej zdecydowała się na rezygnację z cukru i niezdrowych tłuszczy. Jednak nie spodziewała się, że usunięcie z jadłospisu jednego elementu będzie o wiele trudniejsze.

Produkt, z którego zrezygnowała blogerka to sól. Nie od dziś wiadomo, że nie jest ona zdrowym dodatkiem kulinarnym. Tym bardziej, że jej dzienne spożycie w przypadku dorosłej i zdrowej osoby nie powinno przekraczać jednej łyżeczki. Blogerka nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy przeglądała składy produktów spożywczych. Niemal wszędzie była sól. Jaki efekt przyniosło jej odstawienie?

Dzisiaj grzeje: 1. Surówka z ogórków, która strąci z podium mizerię. Hit wakacji, a potrzebujesz tylko 2 dodatkowych składników
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Brak soli w diecie przez 30 dni

Pierwszy z efektów, które zaobserwowała blogerka, był nie do ukrycia. Kobieta schudła 3,5 kilograma w przeciągu 30 dni. To jednak nie koniec wpływu wyeliminowania z diety soli. Blogerka przyznała, że w znacznym stopniu poprawiła się kondycja jej cery. Zniknęły również cienie pod oczami, z którymi walczyła od lat. Ponadto brak soli w jadłospisie sprawił, że kobieta odczuwała mniejsze łaknienie. Blogerka stwierdziła, że w ciągu tych 30 dni nie ma wzdęć, a jej ciało nie gromadziło nadmiaru wody. To z kolei przyczyniło się do braku poczucia obrzmienia.

Nie da się ukryć, że tego typu eksperyment może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. W związku z tym warto ograniczyć spożywanie soli. Oprócz widocznych efektów możemy się spodziewać poprawy krążenia.

Najlepsze newsy:

  1. Zatrważające doniesienia z polskiego miasta. Woda wdarła się do szpitala, koszmarna sytuacja
  2. Nie kupisz gofrów nad morzem za bon turystyczny, przewidują też kary. Wyciekły szczegóły 500+ na wakacje
  3. Dotarli do uczestników "Kuchennych Rewolucji". Ujawnili całą prawdę, schab sprzedają według niebywałych zaleceń Gessler
  4. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  5. Czy wrzucanie na wrzącą wodę mięsa na rosół jest błędem? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
  6. Anna Lewandowska zdradziła przepis na idealne śniadanie. Tę jajecznicę pokochają wszyscy Polacy, prawdziwy hit

Źródło: Abc Zdrowie

Następny artykuł