Blok czekoladowy przywraca wiele wspomnień z dawnych latfacebook.com/Pewex

Zadziwiające, co skrywał w sobie blok czekoladowy. Starsi ludzie zaleją się łzami

Blok czekoladowy to prosty deser, który w gruncie rzeczy wymaga jedynie zmieszania wszystkich składników i zmrożenia. Lecz własnie w tej prostocie znajduje się klucz, dlaczego jest taki dobry. Starsi ludzie, pamiętający ten deser zaleją się łzami, kiedy sobie przypomną co w sobie skrywał.

Blok czekoladowy był przysmakiem robionym ładnych parę lat temu w praktycznie każdym domu. Obecnie, deser ten został trochę zapomniany, lecz większość starszych osób nadal go pamięta i z nostalgią wspomina. Na jego produkcję nie trzeba było dużo, wystarczyło kilka składników i odrobina pracy, jednak efekt końcowy zawsze kończył się jednym wielkim "wow!".

Nasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmuNasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmuCzytaj dalej

Blok czekoladowy ciągle żywy w naszych wspomnieniach

Co skrywał w sobie blok czekoladowy? Tym razem nie chodzi o produkty, z jakich przysmak był wykonany, a o jego "duszę".Dla wielu ludzi blok czekoladowy bezpośrednio wiąże się z okresem dzieciństwa, dawnych lat, kiedy mogli bez przeszkód hasać po podwórku, bawić godzinami z innymi dziećmi i spędzać czas na wysiłku fizycznym i świeżym powietrzu. Po powrocie mama albo babcia podawała obiad, a potem słynny blok czekoladowy. Deser ten skrywał w sobie po prostu radość z życia.

Wielu ludzi w mediach społecznościowych wspomina jak beztroskie było ich życie. Po szkole wracali do domu, odrabiali lekcje i szybko wychodzili na osiedle bądź podwórko, aby spędzić popołudnie na zabawie i oddawaniu się wielu rozrywkom.

Dzisiaj grzeje:

  1. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  2. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy

- Mój ulubiony z czasów gdy ciepły chleb przynosiłam obgryziony, gdy oranżadę w woreczkach piłam, gdy donaldówka pachniała, gdy uwielbiałam cukierki kapitańskie, anyżowe ciasteczka, gdy życie było beztroskie i piękne. Ech... - Wspomina jedna z internautek.

Trzeba też pamiętać o samym bloku, który dzięki wyjątkowemu połączeniu składników, stwarzał niepowtarzalny, wspaniały smak. Nie było praktycznie żadnego człowieka, który byłby w stanie mu się oprzeć.

Najlepsze newsy:

  1. Na strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukryty
  2. Kiedy skończymy nosić maseczki? Łukasz Szumowski właśnie dał jasną odpowiedź obywatelom
  3. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  4. Ujawnił triki teściowej na nieziemskie plony. Zbiera 20 kg cukinii z 1 krzaka i zarabia kosmiczne pieniądze
  5. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny
  6. Najwspanialsza wyspa świata przyjmie w tym roku turystów. Znamy termin otwarcia granic

Źródło: facebook.com

Następny artykuł