Borowiki i ogromne zaskoczeniePixabay / IgorShubin

Krystyna poszła do lasu na grzyby, gdy zobaczyła borowiki, poraziło ją. Nigdy wcześniej nie widziała podobnych rzeczy

Borowiki są prawdziwym skarbem leśnych ściółek. Wielu grzybiarzy udaje się na poszukiwania głównie po nie. Niekiedy borowiki mogą przyprawić o nie lada konsternację. Krystyna nie mogła uwierzyć własnym oczom. Czym zadziwiły ją grzyby?

Nie da się ukryć, że borowiki królują w naszych lasach. Ich smak jest wyjątkowy i na długo pozostaje w pamięci. Nie bez powodu są pożądanym przysmakiem. Okazuje się, że wyśmienite grzyby potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych grzybiarzy.

Serce 54-latka momentalnie się zatrzymało, wszystko przez uwielbiane cukierki. Niestety, skończyło się tragicznieSerce 54-latka momentalnie się zatrzymało, wszystko przez uwielbiane cukierki. Niestety, skończyło się tragicznieCzytaj dalej

Wyśmienite borowiki wywołały konsternację

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym jak wyhodować borowiki w zaciszu domowym. Bez wątpienia jest to niezwykle kusząca możliwość, jednak nadal na ich poszukiwania przeważnie udajemy się do lasów. Krystyna również chciała znaleźć wyśmienite grzyby. Kiedy ujrzała borowiki, nie mogła wyjść z podziwu. Do czego doszło?

Przeważnie na borowiki możemy natrafić w zacienionych miejscach. Grzyby te lubią ukryć się pod sosną. Krystyna doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Dlatego nie mogła przejść obojętnie obok widoku, na który natknęła się w lesie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  2. Prezydent polskiego miasta. Wiemy, jak się czuje. Wirus przybiera na sile. Turyści uwielbiają miasto zakażonego prezydenta
  3. Dziś w Biedronce produkty spożywcze znikają w zastraszającym tempie. Zegar tyka, jutro może być za późno

Borowiki zaskoczyły Krystynę

- Borowik sosnowy zadziwia mnie w tym roku, zamiast schować się w cień pod sosną rośnie sobie w mchu słońcem wypalonym. Tylko czubek mu wystaje - zrelacjonowała Krystyna na Facebookowej grupie Grzyby kujawsko-pomorskie, przytaczana przez portal Gazeta Pomorska. Nie da się ukryć, że borowiki napotkane w takich okolicznościach są wyjątkowo nietypowym znaleziskiem.

Porażające, jakie rzeczy działy się na planie Porażające, jakie rzeczy działy się na planie "Janosika". Anna Dymna opowiedziała o pamiętnej scenie bankietu, z jedzeniem stała się okropna rzeczCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS będzie rozsyłać listy. Lepiej sprawdzaj skrzynkę, może okazać się, że masz zadłużenia
  2. Straszny wypadek na weselu. Na miejsce przybył helikopter, karetka oraz dwa zastępy straży pożarnej
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Zaczyna się jutro, trwa tylko 2 dni. Wystarczy mieć ze sobą monetę 2 zł
  5. Tragedia na grzybobraniu, czterech osób nie udało się uratować
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Źródło: Gazeta Pomorska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł