Nikt nie wiedział, że borowiki mogą być tak ogromnefacebook.com/grzybomaniacy

Gigant, waga zwala z nóg. Konrad znalazł króla borowików, okaz wszech czasów. Pojawiły się jednak pewne kontrowersje

Borowiki są niewątpliwie jednymi z najbardziej lubianych grzybów w Polsce. Mają wyjątkowy smak i aromat, w którym lubują się wytrawni grzybiarze. Konradowi udało się znaleźć prawdziwego giganta, który swoim rozmiarem przyćmiewa wszystkie inne.

Borowiki uznawane są za jedne z najsmaczniejszych grzybów. Gdy uda się je komuś znaleźć, ma prawdziwe powody do radości, bo ten gatunek nie rośnie w każdym lesie. Borowiki mają bardzo rygorystyczne wymagania co do miejsca, w którym chcą rosnąć. Konradowi udało się jednak natrafić na miejsce, w którym borowiki pokazały się w dużych ilościach. Co więcej, w gąszczu lasu zdołał także znaleźć znaleźć prawdziwego olbrzyma wśród grzybów - zdołasz zgadnąć ile waży ten jeden borowik?

Warszawa się nie uchroniła, restauracje, wesela i sklepy pod znakiem rygoru. W życie wchodzi zasada Warszawa się nie uchroniła, restauracje, wesela i sklepy pod znakiem rygoru. W życie wchodzi zasada "zero tolerancji"Czytaj dalej

Borowiki urosły do niebotycznych rozmiarów - nie spodziewał się, że wyjdzie z lasu z taką zdobyczą

Pewnego dnia mężczyzna wybrał się na poranne grzybobranie. Konrad chciał pozbierać trochę grzybów przed zbliżającymi się przymrozkami, które szybko wytrzebia wszelkie owocniki. Kiedy przeciskał się pomiędzy kolejnymi drzewami i krzewami zauważył, jak z mchu wystaje duży brązowy kapelusz. Pierwsza myśl, jaka pojawiła mu się w głowie, to z pewnością niedowierzanie. Jak naturalnie borowik mógł osiągnąć tak wielkie rozmiary? Postanowił, że musi go wyciąć i zabrać do domu, by pochwalić się swoim skarbem przed domownikami oraz internautami. Ci drudzy zareagowali na wieści od Konrada w bardzo kontrowersyjny sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
  2. Padł rekord. Uwielbiane przez turytów miasto zagrożone. Rząd nie ma złudzeń, trzeba ratować Polaków
  3. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj

Każdy chwaląc się swoim osiągnięciem chciałby usłyszeć same pochwały. Niestety, na Konrada spadło sporo krytyki. Komentujący byli przekonani, że jego gigantyczny borowik z pewnością jest spleśniały i zarobaczywiony, a nóżka miała być pusta w środku. Konrad starał się przekonać ich, że wcale tak nie jest, lecz mało kto mu uwierzył.

Najwięcej podziwu wywołuje waga borowika. Waga pokazała, że gigant waży prawie 1 kilogram. Każdy grzybiarz chciałby chociaż raz w życiu znaleźć powyższy okaz.

Grzyb borowik Konrada

Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieNie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Biedronka sama ujawniła. Jest okazja, Gang Fajniaków dostaniesz jeszcze szybciej
  2. Papież Franciszek zwrócił się bezpośrednio do Polaków. Ma do nas wielką prośbę
  3. 1 trick sprawi, że ciasto drożdżowe będzie idealnie puszyste. Nie będziesz chciała robić inaczej
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm
  6. Dzieciństwo Joanny było piekłem. Nie wiedziała, że bezdomni zmienią jej życie o 180 stopni

Źródło: facebook.com/grzybomaniacy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł