Borowiki, grzybobranie i śmierćPixabay / Capri23auto

Tragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobiety

Udając się na grzyby przeważnie liczymy, że znajdziemy przepyszne borowiki. Jednak tym razem grzybiarza spotkała śmierć. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do takiego dramatu. Kobieta z małopolskiej miejscowości opowiedziała o tym co zobaczyła.

Nie da się ukryć, że borowiki są najbardziej pożądanym leśnym frykasem. Niestety poszukiwania mogą zakończyć się w tragiczny sposób. Ciężko przejść obojętnie obok tego co spotkało pewnego grzybiarza. Ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy.

Piotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające faktyPiotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające faktyCzytaj dalej

Borowiki, grzybobranie i śmierć

Niedawno wspominaliśmy o tym jak kobieta wyhodowała borowiki na własnym balkonie. Takie podejście z pewnością należy do rzadkości i większość miłośników leśnych specjałów woli poszukać ich samodzielnie podczas pieszej wędrówki. Niefortunnie jedno z takich wyjść zakończyło się dla grzybiarza śmiercią. Do czego doszło?

Grzybiarz najprawdopodobniej liczył na to, że jego koszyk będzie obfitował w borowiki. Niestety śmierć byłą jedyną rzeczą, na którą natknął się w lesie. Cała sprawa jest dosyć tajemnicza. Póki co udało się ustalić, że zmarły udał się na poszukiwania grzybów. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Wiadomości Radio ZET, jego ciało znaleziono w piątek w miejscowości Bukowiec. Jak całą sytuację opisała tamtejsza mieszkanka?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Dramatyczna wiadomość od TVP. Akcja na południu polski trwała całą noc
  3. Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościami

Słowa kobiety mogą przyprawić o ciarki

- Widziałam, jak około godziny 16.30 jechała przez Bukowiec policja i pogotowie ratunkowe. Po około dwóch godzinach jechał także karawan. Już wtedy wiedzieliśmy, że wydarzyło się coś strasznego. Podobno w pobliżu składnicy znaleziono ciało grzybiarza - powiedziała przejęta kobieta przytaczana przez Wiadomości Radio ZET, powołujące się na portal Sądeczanin. Śledczy nadal badają tą tajemniczą sprawę. Szkoda, że wyjście po borowiki zakończyło się w taki sposób.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rząd zapowiada wielką falę zwolnień, która ruszy jeszcze we wrześniu. W październiku będzie tylko gorzej
  2. Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródła: Wiadomości Radio ZET

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł