Borowiki i niezwykłe zaskoczenieZdjęcie poglądowe / Pixabay / stux

Anię zamurowało podczas grzybobrania. Zajrzała do czarnej dziury w ziemi i nie mogła uwierzyć własnym oczom

Wiele osób udaje się do lasów by odnaleźć borowiki, podgrzybki i inne smakowite grzyby. Niekiedy pośród ściółki można natknąć się na wyjątkowo nietypowe widoki. Ania nie mogła uwierzyć własnym oczom i musiała uwiecznić ten widok.

Bez wątpienia każdy z grzybiarzy chciałby, aby jego koszyk wypełniły szlachetne i dorodne borowiki. W lasach zrobiło się tłoczno od poszukiwaczy leśnych frykasów. Ania również zapragnęła samodzielnie pozyskać smakowite grzyby. Nie spodziewała się takiego widoku.

Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądNie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądCzytaj dalej

Borowiki i spore zaskoczenie

Ania podobnie jak inni grzybiarze najprawdopodobniej liczyła na smakowite borowiki. Kobieta rozpoczęła poszukiwania. Niestety las, do którego się udała okazał się suchy i ciężko było w nim natknąć się na grzyby. Zajrzała do ciemnej dziury pod korzeniami starego drzewa. Nagle jej oczom ukazał widok, który wywołał sporą konsternację.

Borowiki, koźlarze i maślaki marzą się wielu grzybiarzom. Jednak czasami na próżno ich szukać. Wówczas nawet jeden grzyb może wywołać ogromną radość. Tak właśnie było w przypadku Ani. Jednak znaleziony specjał znacząco różnił się od typowych znalezisk. Coś takiego trzeba było uwiecznić fotografią.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewał
  2. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

Grzyb, który wywołał konsternację

- Świętokrzyskie. Sucho i zimno. Grzybów brak, ale jeden okaz się trafił - napisała Ania na grupie Grzybiarze na Facebooku. Dodała również zdjęcie, na którym możemy zaobserwować leśne znalezisko rosnące w bardzo nietypowy sposób. Trzeba przyznać, że borowiki rosnące w ten sposób to niecodzienny widok. Zdjęcie mówi samo za siebie. Obok czegoś takiego ciężko przejść obojętnie.

Borowiki zaskoczyły Annę

Facebook / Grzybiarze / Anna Zegadło

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury stażowe wracają. Po zmianach świadczenie już przed 60. urodzinami, ale jest warunek
  2. Oficjalne. 1 października zmienią się obowiązujące zakazy
  3. Rozenek-Majdan w krótkich szortach biega po lesie w poszukiwaniu grzybów. Perfekcyjna podzieliła się trikiem, który usłyszała od mistrza Polski w grzybobraniu
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: Facebook / Grzybiarze

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł