Mężczyzna je jabłko w lesieyoutube / kanał: Ruble viral / kadr z filmu

Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stron

Mężczyzna wybrał się do lasu, z nadzieją, że znajdzie pyszne borowiki, podgrzybki albo kurki. Nie mógł być bardziej w błędzie. Chwilowy odpoczynek zakończył się niezwykłą przygodą, której nie zapomni do końca życia.

Borowiki nie chcą się niestety znajdować same. Często, aby zebrać cały koszyk pyszności trzeba się wyjątkowo się natrudzić. Mężczyzna, który jest bohaterem tej historii miał już za sobą imponującą połać lasu. Nic więc dziwnego, że w końcu zmęczenie wzięło górę nad chęcią dalszego spaceru. Mężczyzna przysiadł sobie i zaczął z ochotą pałaszować drugie śniadanie, nagle zauważył idące ku niemu stworzenia.

Zdesperowany wszedł do Biedronki i zaczął pakować jak leci. Przyłapali go pracownicy, gdy zobaczyli, jakie rzeczy ma w torbach, oniemieliZdesperowany wszedł do Biedronki i zaczął pakować jak leci. Przyłapali go pracownicy, gdy zobaczyli, jakie rzeczy ma w torbach, oniemieliCzytaj dalej

Nie tylko borowiki i podgrzybki - las jest pełen niespodziewanych atrakcji

Każdy kto choć raz poszedł na grzyby, doskonale wie, że nie ma nic lepszego niż posiłek na świeżym powietrzu. Ostre, poranne powietrze doskonale wzmaga apetyt i nawet najbardziej banalne potrawy smakują niczym kulinarne rarytasy. Większość grzybiarzy zawsze pod ręką ma drobną przekąskę - kanapki bądź owoce, aby zaspokoić głód szybko i efektywnie.

Nie inaczej było w przypadku mężczyzny, który przemierzał las w Kanadzie. Usiadł na pieńku i już po pierwszym kęsie jabłka pojawił się wokół niego niezwykli leśni mieszkańcy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
  2. Polska trafiła na czerwoną listę w kolejnym kraju. Sytuacja jest niepokojąca
  3. Aż 90% Polaków ma jej niedobór, a konsekwencje mogą być opłakane. Podajemy, w jakich produktach jest jej najwięcej

Sarny oraz jelenie są zazwyczaj bardzo płochliwe i raczej nie ufają ludziom. Nic w tym dziwnego, skoro najczęściej ludzie próbują na nie polować. Widok mężczyzny jedzącego jabłko podziałał na nie zupełnie niewiarygodnie. Mężczyzna ledwo zaczął konsumować pyszny owoc, a wokół niego dosłownie zaroiło się od pięknych sarenek. Mimo, że nie są to wyjątkowo odważne stworzenia - podeszły bardzo blisko do ucztującego człowieka. Jabłka muszą być dla sarenek nie lada przysmakiem, bo nawet dały się nimi nakarmić. W pewnym momencie mężczyzna był otoczony przez cudowne zwierzęta. Takiego przeżycia nie da się zapomnieć.

Sarna

Sarnafot: youtube / kanał: Ruble viral / kadry z filmu

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
  2. W Warszawie zwołano sztab kryzysowy. "Coraz więcej zakażeń wśród ludzi młodych"
  3. Polacy uwielbiają dolewać ją do kawy, skutki mogą być fatalne. Zamiast niej lepiej dodać 1 łyżeczkę produktu, który każdy ma w kuchni
  4. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  5. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: Newsner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł