Sieć bp ma wspaniałe wieściccipeggy, pixabay

Piorunująca nowość w robieniu zakupów spożywczych nawet w niedzielę niehandlowe. Bez przerwy czynna będzie nowa się supermarketów w Polsce, obeszli zakazy

Stacja paliw bp Reduta w Warszawie będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym zostanie otwarty pierwszy sklep nowej sieci. Wraz z siecią marketów Auchan rozpoczęła współprace, która zaowocuje sklepem czynnym 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nie będą go obowiązywać nawet niedziele niehandlowe.

Stacje paliw bp, wraz z siecią sklepów Auchan, postanowiły zawiązać współpracę, która zaowocowała świetnym rozwiązaniem. Jeśli jesteś przeciwnikiem niehandlowych niedziel, sklepy, które już niedługo się pojawią, będą stworzone właśnie dla ciebie.

Eksplozja smaku. Ewa Wachowicz podała przepis na kotlety po kijowsku tak pyszne, że nie można przestać ich jeśćEksplozja smaku. Ewa Wachowicz podała przepis na kotlety po kijowsku tak pyszne, że nie można przestać ich jeśćCzytaj dalej

Stacje paliw bp i sieć Auchan stworzyły sklep, którego nie będą obowiązywały godziny dla seniorów

Niedziele niehandlowe przeszkadzają nie tylko przedsiębiorcom, którzy notują znacznie obniżone zyski przez zakaz handlu w niedzielę. Wielu klientów także narzeka na brak możliwości zrobienia zakupów w tym dniu, a duża część z nich głośno o tym mówi.

To właśnie oni mogą być najbardziej zadowoleni z nowego pomysłu sieci stacji paliw bp oraz Auchan. Sklepy "Easy Auchan" mają pracować 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Z uwagi na przynależność do stacji paliw, nie obowiązuje tego sklepu zakaz handlu w niedzielę.

Jak czytamy na stronie wiadomosci.onet.pl: "Pierwszy tego typu obiekt zostanie otwarty w czwartek na stacji bp Reduta w Warszawie. Otwarcia dwóch kolejnych sklepów planowane są na grudzień tego roku." Co na ten temat ma do powiedzenia dyrektor generalny Auchan w Polsce?

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski wytwórca kiełbas dodaje do wyrobów mięso ze ślimaków. Stracisz apetyt na długo
  2. Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościć
  3. Codziennie piła napój na bazie octu jabłkowego. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania

- Segment convenience to perspektywiczny kanał sprzedaży, w którym chcemy być obecni z naszą kompleksową ofertą. Auchan jest graczem wielokanałowym - funkcjonujemy jako hiper- i supermarkety, w formacie Moje Auchan - sklepów lokalnych-osiedlowych oraz Auchan Direct w kanale e-commerce - stwierdził dyrektor generalny Auchan w Polsce Gerard Gallet.

Oferta sklepów Easy Auchan będzie bardzo szeroka. "Dostępnych będzie ponad 1,9 tys. produktów, w tym artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawierać będzie ponad 320 produktów marek własnych Auchan" - czytamy na wiadomosci.onet.pl

Wcześniej bp próbowało wdrożyć podobne pomysły wraz z sieciami sklepów Carrefour oraz Piotrem i Pawłem, lecz starania te nie doszły do skutku.

- Z wiarygodnym partnerem, nastawionym tak jak my, na realizację potrzeb klientów i poszukiwanie nowych rozwiązań, pod marką Easy Auchan na stacjach bp tworzymy nowy koncept convenience, czyli całościowe i nowoczesne centrum obsługi klienta dla osób ceniących sobie czas, wygodę i jakościową ofertę - powiedziała dyrektor generalna bp retail w Polsce Barbara Wiążewska.

Wyłączenie z zakazu handlu powoduje, że sklep ten, podobnie jak wszystkie stacje paliw, może być czynny w święta. Nowa odsłona stacji paliw ma być także docelowo miejscem odbioru zakupów z Auchan w ramach Click&Collect realizowanej przez Auchan.

Skorzystacie z możliwości wypróbowania tego sklepu? Dajcie znać co myślicie o tym pomyśle w komentarzach na naszym Facebooku.

Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznieNajlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznieCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Domowe i babcine sposoby na odporność. Wyjaśniamy czy warto z nich korzystać
  2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  3. Pogromca tłuszczu, kilogramy same znikają, a wystarczy pić go raz dziennie. Imbir z 2 dodatkami sprawi, że odchudzanie będzie czystą przyjemnością
  4. Pijesz herbatę z liści laurowych? Gratulacje, poprawiasz działanie ważnych narządów
  5. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  6. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci
  7. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł