Carrefour i niewyobrażalny dramatPixabay / ccipeggy

Tragedia w Carrefourze, nie żyje mężczyzna. Media informują o skandalicznym zachowaniu pracowników, mamy zdjęcie

Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że Carrefour stanie się miejscem niewyobrażalnej tragedii. Ciężko przejść obojętnie obok czegoś takiego. Zdjęcie ukazujące ten oburzający incydent nie pozostawia złudzeń. Pracownicy supermarketu znaleźli się w ogniu krytyki.

Carrefour jest jednym z tych miejsc, w których wielu z nas nabywa niezbędne codzienne produkty. Niestety, nawet niepozorne zakupy mogą zakończyć się w tragiczny sposób. Niestety, nie inaczej było w tym przypadku. Do czego doszło w jednym ze sklepów sieci Carrefour?

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Carrefour w obliczu tragedii

Supermarkety Carrefour rozsiane są po całym świecie. Na ich filie można natknąć się niemal na każdym kroku. Dzięki temu sieć zyskała ogromną popularność. Niedawno wspominaliśmy o istotnych zmianach, które zmierza wprowadzić sieć Carrefour. Tym razem doszło do tragedii, która najprawdopodobniej wymusi dopracowanie obowiązujących procedur.

Niezwykle przykre zajścia miało miejsce w sklepie Carrefour znajdującym się w Brazylii. Właśnie tam 53-letni Manoel Moises Cavalcante doznał ataku serca. Mężczyzna był przedstawicielem handlowym firmy współpracującej z siecią Carrefour. Kiedy nadle upadł na ziemię, starano się mu pomóc. Niestety, okazało to możliwe i mężczyzna zmarł. Sposób w jaki potraktowano jego ciało woła o pomstę do nieba.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, znamy prawdopodobna przyczynę śmierci
  2. Nieziemsko piękna córka aktora, słynnego Boczka z "Kiepskich" po zdiagnozowaniu u taty strasznej choroby robiła co mogła. Artysta niewyobrażalnie schudł dzięki specjalnej diecie
  3. Kierowcy mają się czego obawiać, wraca mandat za brak maseczki w aucie. Bardzo łatwo możesz go dostać

Pracownicy Carrefour zrobili coś niewyobrażalnego

Dla wielu osób całkowicie oczywistym w takiej sytuacji wydawałoby się zamknięcie sklepu Carrefour. Pracownicy supermarketu postanowili zrobić coś innego. Ciało zmarłego odgrodzili żółtą taśmą i zakryli parasolami. Co więcej nie zdecydowano się na zamknięcie sklepu, więc przez parę godzin klienci mogli robić zakupy, kiedy tuż obok nich leżał martwy człowiek. Zdjęcie przyprawia o ciarki. Wykonał je mężczyzna, który akurat był w Carrefourze. Zachowanie pracowników wywołało oburzenie. Żona zmarłego w rozmowie z portalem G1, przytaczanej przez Polsat News stwierdziła, że dla sieci Carrefour ludzkie życie nie jest nic warte, a najważniejsze są pieniądze. Nie da się ukryć, że to do czego doszło jest wyjątkowo oburzające. Jak tłumaczy się Carrefour?

- Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po incydencie - można wyczytać w oświadczenia sieci Carrefour, przytaczanego przez Polsat News. Firma dodatkowo poinformowała, że procedury w takich sytuacjach zostały zmienione i przy następnym przypadku śmierci w ich placówce, sklep zostanie zamknięty. Oby widoki takie jak ten ze zdjęcia należały już tylko do przeszłości.

Carrefour i ogromny skandal

WhatsApp/Renato Barbosa

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Były dziennikarz TVP usłyszał straszne zarzuty. Najnowsze doniesienia wstrząsnęły opinią publiczną
  2. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  6. Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródła: Polsat News


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł