Ceny zwalają z nógPixabay / Couleur / _Alicja_

Kupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacić

W ostatnim czasie niemal każdy zauważył, że ceny znacząco poszły w górę. Jednak nikt by nie podejrzewał, że za jednego pomidora i cukinię przyjdzie zapłacić tak drakońską kwotę. Kiedy Sławek spojrzał na paragon, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Ceny produktów spożywczych niejednokrotnie spędzały nam sen z powiek. Nie da się ukryć, że pieniądze odgrywają ważną rolę i wpływają na nasz komfort życia. Niestety coraz częściej możemy zetknąć się z doniesieniami dotyczącymi wyjątkowo wygórowanych cen. Ile kosztował Sławka pomidor i cukinia?

Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycjęZobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycjęCzytaj dalej

Wygórowane ceny zszokowały klienta sklepu

W poszczególnych sklepach możemy natknąć się na najróżniejsze ceny. W jednych miejscach zakupy zrobimy taniej w innych drożej. Sławek udał się do ulubionego sklepu, który mógł poszczycić się bardzo dobrą jakością towarów. Ceny w nim były nieco wyższe, jednak tym razem Sławek nie spodziewał się, że za pomidora i cukinię zapłaci blisko 17 złotych.

Ceny widniejące na paragonie mężczyzny mogą wywołać nie lada konsternację. Pomidory odmiany gargamel kosztowały 29,90 złotych za kilogram, a cukinia 27,90 złotych za kilogram. Łącznie za dwa warzywa Sławek zapłacił 16,46 złotych. Najprawdopodobniej nikt nie spodziewałby się, że ceny za tak podstawowe produkty mogą być tak wysokie. Czym są spowodowane?

Dzisiaj grzeje:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. Słynna babcia Ewa zdradziła swój sposób na kiszone ogórki. Przed zakręceniem słoików robi zawsze 1 rzecz
  3. Ostrzeżenie GIS: zatruty ser w Lidlu. Jego zjedzenie grozi niebezpieczną chorobą, natychmiast go wyrzuć

Wysokie ceny - co jest przyczyną?

- To specyficzna odmiana, pomidory są bardzo duże i soczyste. Ich waga przekracza pół kilo, największe mogą ważyć nawet ponad 70 deka. Bardzo smaczne, cenę winduje też wielkość. Strata jednego pomidora malinowego nie boli tak, jak strata jednego gargamela albo bawolego serca - wyjaśnił właściciel gospodarstwa w rozmowie z portalem Wirtualna Polska. Nadmienił jednak, że ceny za takie pomidory przeważnie są o 10 złotych niższe. W związku z tym Sławek ewidentnie przepłacił za ten produkt. Jak właściciel gospodarstwa skomentował ceny cukinii?

- Nie widziałem nigdy tego warzywa w takiej cenie. O żadnej porze roku ani krajowej, ani importowanej. To jest po prostu niemożliwe, by zapłacić prawie 28 złotych za kilo cukinii, niezależnie od tego jak była hodowana - powiedział właściciel gospodarstwa w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
  3. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek
  4. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł
  5. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

Źródło: Wirtualna Polska


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł