Cezary Pazura z żonąInstagram / @czarekpazura

Żona Pazury gotuje w pięknej kuchni ubrana jedynie w kuse, obcisłe wdzianko. Ciała może pozazdrościć jej niejedna nastolatka

Nie da się ukryć, że Cezary Pazura jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Wiele z jego ról jest uznawana za kultowe i bez wątpienia na stałe wpisały się w naszą kulturę. Aktor często dzieli się ujęciami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Zdjęcie jego żony w kuchni wzbudziło niemałą sensację.

Cezary Pazura doskonale odnajduje się we współczesnym świecie i wie, że nawet jako aktor o niekwestionowanej pozycji w świecie show-biznesu powinien być jak najbliżej swoich fanów. Idealnym potwierdzeniem tego faktu jest aktywność, którą Cezary Pazura podejmuje w Internecie. Ostatnie z zamieszczonych przez niego zdjęć odbiło się głośnym echem.

Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęDziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęCzytaj dalej

Cezary Pazura pokazał swoją żonę w trakcie gotowania

Bez wątpienia Cezary Pazura zalicza się do grona osób ceniących wartości rodzinne. Na jego Instagramie możemy obserwować jak ten znakomity aktor spędza czas z najbliższymi. Niezwykle często Cezary Pazura udostępnia zdjęcia, na których jest wspólnie ze swoją żoną. Cezary Pazura pokazał wszystkim fanom fotografię, na której jego żona gotuje w skąpym stroju.

- Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle Edytko - napisał Cezary Pazura pod zdjęciem swojej żony. Internauci niemal natychmiast zareagowali. Masa komentarzy mówi sama za siebie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
  2. Zaczął korzystać z kasy samoobsługowej w Biedronce. Nagle zagotował się z wściekłości, wyjawił co go spotkało
  3. Rząd wyłącza specjalny zasiłek. Zostawił jednak furtkę

Internauci są zachwyceni figurą żony Cezarego Pazury

Cezary Pazura i jego żona często publikują zdjęcia, na których widać, jak ćwiczą. Efekty tej ciężkiej pracy widać na pierwszy rzut oka. Sam Cezary Pazura jest ewidentnie w świetnej formie, jednak sylwetka jego żony robi ogromne wrażenie. Internauci byli zachwyceni.

- Nie wiem co bym wolała zjeść na Twoim miejscu, to co gotuje żona czy żonę - skomentowała internautka. Jej opinia nie była jedynym przychylnym głosem.

- Bardzo zgrabna Pana żona. Miłej niedzieli wam życzę - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Zdjęcie skomentowała nawet żona Piotra Rubika: - Taka kucharka to Skarb! Domyślam się, że talerze wylizane do ostatniego okruszka!

Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości, Edyta Pazura wygląda zjawiskowo. Cezary ma powody do zachwytu.

Cezary Pazura i jego żona

Instagram / @czarekpazura

Najlepsze newsy:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Tak wygląda grób ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskiego. Uwagę przykuwa jeden szczegół
  3. Wspólne wyjście na plażę to dla nich "obciach". Tysiące polskich kobiet przeżywa rozczarowanie
  4. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  5. Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować
  6. Skrytykowali Kamilę, że w piątek je kiełbasę. Na plebanii teściowa Ani widziała co jedzą księża, wpis zamieściła w sieci
  7. Tak świętuje Wojciech Szczęsny. Pali papierosa razem z trenerem (WIDEO)

Źródło: Instagram / @czarekpazura

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł