Mężczyzna zachował się wyjątkowo nieodpowiedzialniefacebook.com/pewex

Widok rąk mężczyzny odbiera mowę. Zaczął jeść chipsy stojąc w kolejce z zakupami

Chipsy są wspaniała przekąską, o ile jemy je z rozsądkiem i umiarkowaniem. Są bardzo kaloryczne i prowadzą szybko do nadwagi. Pewien mężczyzna w sklepie zaczął je jeść w kolejce w sklepie, w czasie epidemii. Jego zachowanie jest karygodne.

Chipsy dla wielu są najlepszym produktem do jedzenia w czasie oglądania filmu czy serialu. Ich chrupkość i wspaniały smak zachęcają do częstego chrupania. Pewien mężczyzna nie mógł się oprzeć i zaczął jeść je już w sklepie stojąc w kolejce. Widok jest obezwładniający i pokazuje brak wyobraźni tego pana.

Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanujPolicja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanujCzytaj dalej

Chipsy dla tego pana mają największy priorytet, nie liczy się nawet ze zdrowiem

Słone przekąski są jak wiemy jednymi z najbardziej wciągających rzeczy do jedzenia. Ciężko oderwać się od paluszków czy otwartej paczki chipsów. Ich intensywny smak i aromat wywołują w nas uczucie spełnienia, dlatego tak często po nie sięgamy. Pewien mężczyzna nie dał rady się powstrzymać i musiał otworzyć paczkę stojąc w kolejce w sklepie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz jest obecnie duże ryzyko zarażenia się. Co więcej, miał na dłoniach rękawiczki których nie zdjął do jedzenia, co jak wiemy jest wielkim brakiem wyobraźni.

Dzisiaj grzeje: 1. Biskupi wskazali jak błogosławić pokarm w domu. Tadeusz Rydzyk zakazał pić kawy

2. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć

Zakładamy rękawiczki aby zmniejszyć ryzyko przenoszenia chorób oraz zachowanie jak największego poziomu higieny. Aby jednak działały, nie możemy nimi dotykać skóry czy okolic twarzy. Kiedy dłońmi w rękawiczkach zaczniemy sięgać do paczki z jedzeniem i nimi jeść, wtedy cały nasz wysiłek idzie na marne. Jeśli mamy na nich patogeny, z pewnością przenikną do naszego ciała.

Takie zachowanie jest nie tylko niebezpieczne dla tego pana, lecz dla wszystkich wokół i jego rodziny. Zaczyna roznosić zarazki i staje się potencjalnym zakażonym.

Najlepsze newsy:

  1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała łamiące serce zdjęcie
  3. Podczas robienia zakupów usłyszała krzyki pod Biedronką. Zamarła widząc co się dzieje, nie mieści się w głowie
  4. Rośnie niemal wszędzie. Wytwarza sok zbijający gorączkę, niweluje bóle gardła i mięśni
  5. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle
  6. Epidemia koronawirusa w tym kraju dawno wymknęła się spod kontroli. Na ulicach leżą ciała zmarłych

Źródło: facebook.com/pewex

Następny artykuł