Chleb w okropnym miejscufacebook.com/barbara.fedorczuk.16

Niestety, okropność. Basia na własne oczy widziała, złapała za aparat i pstryknęła porażające zdjęcie pod śmietnikiem

Chleb jest w naszej kulturze bardzo głęboko zakorzeniony jako swoista świętość. Wyrzucanie całych nienapoczętych bochnów jest nieakceptowalnym czynem, który jest bardzo krytykowany. Kiedy Basia zobaczyła okropność na śmietniku nie zawahała się, od razu złapała za aparat.

Chleb jest ogromną częścią nie tylko naszej kultury, ale przede wszystkim diety. Pieczywo podajemy do praktycznie każdego dania, często jest także głównym składnikiem posiłku. Dawniej, kiedy kawałek kromki spadł dziadkom na ziemię, natychmiast go podnosili i całowali. Wobec chleba okazywany był potężny szacunek, którego uczono także młodsze pokolenia. Niestety, wiele zdjęć udostępnianych w internecie może wskazywać, że chleb nie gra już tak ważnej roli.

Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoZnalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoCzytaj dalej

Chleb - świętość czy zwyczajne jedzenie?

Nie każdy może sobie pozwolić na bochenek świeżego chleba codziennie. Niektórzy ludzie, szczególnie samotni, schorowani i starsi, nie mają możliwości na taki luksus. Niska emerytura, brak pracy czy choroby przewlekłe nie pozwalają ludziom jeść nieograniczonych ilości jedzenia. Dla biednych powstają specjalne akcje charytatywne, które mają pozwolić im godnie żyć. Często ich głównym zajęciem jest zbieranie żywności i karmienie najbiedniejszych. Niestety, nie każdy zdaje sobie sprawę z ich istnienia. Kiedy Basia zobaczyła jak wygląda śmietnik nie daleko jej miejsca zamieszkania, natychmiast zrobiła zdjęcia i udostępniła je w internecie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Złożenie wniosku na bon 500 plus nie jest takie łatwe. Utrudnienia występują przy dzieciach niepełnosprawnych

Na jednym ze zdjęć widzimy, jak dziesiątki całych bochnów wyrzucone zostały na śmietnik. Na profilu "Emeryci nie zamkną się w domu" na portalu Facebook, na którym wrzucono fotkę, wiele internautów nie kryło swojego oburzenia.

- Boże jak można, ludzie są tacy co nie mają co jeść, lepiej oddać biednym niż wyrzucać - napisała jedna z komentujących.
- Jak tak można, powinni za to karać - uważa inna użytkowniczka Facebooka.

Pamiętajmy, aby kupować takie ilości jedzenia, które jesteśmy w stanie bez problemu spożytkować. Mamy wtedy pewność, że nie zmarnujemy ani grama. Jeśli jednak kupiliśmy przypadkiem zbyt dużo, warto poszukać w okolicy organizacji charytatywnej, która przyjmie nadmiar jedzenia i rozda je potrzebującym.

Chleb na śmietniku

facebook.com/emerytpomaga

Najlepsze newsy:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. PKO BP ostrzega przed oszustami. Klienci otrzymują fałszywe maile, można stracić pieniądze
  3. Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki
  4. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  5. Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki
  6. Media podają, że Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. W internecie zamieszcza ona zdjęcia obłędnych dań

Źródło: facebook.com/emerytpomaga

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł