Chleb biały wyniszcza organizmpexels.com/pixabay.com

20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg

Chleb, margaryna i wiele innych produktów, które jemy codziennie znajdują się na szczycie listy najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia produktów. Warto zapoznać się z listą i stosować zdrowsze zamienniki. Zdrowie bowiem jest najcenniejszą rzeczą jaką posiadamy.

Chleb biały całkowicie wyeliminuj z diety. Jest on bowiem produkowany z rafinowanej mąki, która nie posiada wartości odżywczych i minerałów, a zamiast tego zawiera mieszaninę chemikaliów z ziarnami dla uzyskania kuszącej białej barwy. Możesz go zastąpić ciemnym, ziarnistym pieczywem, który ma mnóstwo właściwości dobrych dla organizmu.

Co przedstawia zdjęcie? Jeśli wiesz mamy dla ciebie niespodziankę, jest zaskoczenieCo przedstawia zdjęcie? Jeśli wiesz mamy dla ciebie niespodziankę, jest zaskoczenieCzytaj dalej

Nie tylko biały chleb jest trujący, lista niezdrowych produktów ścina z nóg

Nasz organizm wyniszcza równie sos pomidorowy w puszcze. Zawiera ogromne, ukryte ilości cukru i zwiększa ryzyko otyłości, chorób serca, cukrzycy oraz próchnicy. Dlatego lepiej jest zamienić produkt z puszki na świeże pomidory i zastosować do nich własne, sprawdzone przyprawy.

Wiele osób będzie zaskoczonych, ale powoli uśmierca nas również spożywanie margaryny. Zazwyczaj jest podróbką masła wytwarzaną z uwodornionych olejów roślinnych. Pełno chemii, która ma w składzie uszkadza serce oraz naczynia krwionośne. Źle wpływa także na poziom cholesterolu w organizmie. Unikaj jej spożywania, zamiast niej stosuj oliwę z oliwek.

Trucizną, która większość z nas pije codziennie są słodkie napoje gazowane. Mają katastrofalny wpływ na skórę, nastrój, hormony oraz poziom cukru we krwi. Poza tym zawierają chemiczne barwniki i konserwanty. Najlepiej pić soki ze świeżo wyciskanych owoców. Jeśli koniecznie chcesz się napić czegoś z gazem, sięgnij po wodę gazowaną.

Niewyobrażalnie źle na organizm wpływa cukier. Uzależnia, podnosi poziom glukozy i wytwarza tłuszcz wywołujący choroby serca.

Nie jedz również wędlin i mięsa z hipermarketów. Sprzedawana tam szynka aż ocieka konserwantami, azotanem sodu i innymi szkodliwymi chemicznymi dodatkami. Mogą one wywołać raka, choroby serca czy cukrzyce. Mięso najlepiej jest kupować u lokalnego, sprawdzonego rzeźnika.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę

2. Dowiesz się do czego możesz wykorzystać mięso z rosołu i zaniemówisz. Odkryjesz, że mało wiesz o gotowaniu

Inne popularne produkty zjadane przez nas codziennie, które destrukcyjnie wpływają na organizm to: olej roślinny, hot dogi, chipsy, sosy do sałatek, sztuczne słodziki, alkohol, mleko, mięso z grilla, batoniki energetyczne, fast foody, pszenica, płatki śniadaniowe, napoje owocowe z supermarketów, sól.

Najlepsze newsy:

  1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
  2. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  3. Polski producent dodaje do kiełbasy mięso ze ślimaków. Odbierze ci apetyt na długo
  4. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  5. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło: sztosowe.pl

Następny artykuł