Chleb i niezwykły trikpixnio / CC0

Osłupieli, gdy zobaczyli co robi z czerstwym chlebem. Po chwili był tak pyszny, jak pierwszego dnia

Chleb bez wątpienia jest jednym z podstawowych produktów spożywczych, bez którego wiele osób nie może się obejść. Niestety, pieczywo z czasem czerstwieje powodując przeważnie rozczarowanie. Justyna pewnego dnia zaskoczyła wszystkich swoich znajomych, kiedy zrobiła z chlebem coś niezwykle nietypowego.

Nie da się ukryć, że chleb jest jednym z codziennych wyborów kulinarnych dla całej masy osób. Nie inaczej było w przypadku gości Justyny. Kiedy sięgała po chleb, zauważyła, że jego świeżość pozostawia wiele do życzenia. Jednak Justyna doskonale wiedziała co trzeba zrobić. Jej znajomi nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Czerstwy chleb i sekretny trik Justyny

Przeważnie, kiedy zauważymy, że nasz chleb jest już czerstwy, wówczas decydujemy się na jego wyrzucenie. Okazuje się, że nie jest to konieczne. Pieczywo może odzyskać swoją pierwotną świeżość za sprawą prostego sposobu. Co zrobiła Justyna?

Kiedy znajomi zaproszeni na obiad poprosili o pieczywo, Justyna sięgnęła po chleb. Niestety był już czerstwy, jednak nie stanowiło to żadnej przeszkody dla pomysłowej gospodyni. Złapała chleb i opłukała go wodą z kranu. Goście obserwowali wszystko z niedowierzaniem. Justyna ich uspokoiła i wyjaśniła co trzeba zrobić, aby bochenek był jak prosto z piekarni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Polsat przekazał najgorsze informacje. Nie żyje były wiceminister
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów

Chleb niczym prosto z pieca

Czerstwy chleb płuczemy zimną wodą z kranu. Następnie owijamy go folią aluminiową. Zawiniątko umieszczamy w piekarniku, który podgrzewamy do temperatury 150 stopni Celsjusza. Chleb pieczemy przez 10 minut. Następnie wyjmujemy go z folii i kontynuujemy podgrzewanie przez 5 minut. Po tym czasie nasze pieczywo powinno być jak nowe. Nie pozostaje nic innego jak wykorzystanie tej wiedzy w praktyce.

Sympatycznego kucharza ze Złotopolskich spotkał tragiczny los. A potem wyszła na jaw przerażająco smutna prawdaSympatycznego kucharza ze Złotopolskich spotkał tragiczny los. A potem wyszła na jaw przerażająco smutna prawdaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Janina Ochojska w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Henryk Wujec
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
  3. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie
  4. Słynna babcia Ewa zdradziła swój sposób na kiszone ogórki. Przed zakręceniem słoików robi zawsze 1 rzecz
  5. Przestają pobłażać. Możesz zapłacić 150 zł kary po zakupach w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie lub Aldi
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

Źródło: Webniusy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł