Chrupki z wielka zagadkąfacebook.com/watch/HowardLeePainting

Nawet najbardziej spostrzegawczy poddają się po paru minutach zadania. Która chrupka różni się od reszty?

Chrupki kukurydziane są wyjątkowo popularną przekąską, która swoją ceną i smakiem przekonuje do siebie ogromną ilość fanów. Z ich udziałem przygotowana została ciekawa iluzja, którą potrafią rozpoznać tylko najbardziej spostrzegawczy. Dasz radę zorientować się która chrupka jest inna?

Chrupki mogą być nie tylko szybką przegryzką do filmu czy serialu. Serowy przysmak, który popularnością podbija tradycyjne chipsy, został wykorzystany w zupełnie nowy, niebanalny sposób. Z jego udziałem została przygotowana iluzja optyczna, która jest nadzwyczaj trudna. Mało kto potrafi zobaczyć, o co dokładnie chodzi, jednak poświęcając odpowiednio dużo czasu powinno udać się dojrzeć, o co chodzi.

Z 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuZ 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuCzytaj dalej

Chrupki serowe, które nie pozwalają zasnąć mistrzom iluzji

Iluzje optyczne są świetną opcją do przetestowania swojego zmysłu wzroku oraz inteligencji, która musi być odpowiednio wysoka. Zagadki iluzjonistyczne wykorzystują kilka aspektów naszego mózgu. Niedostateczna uwaga i czynnik emocjonalny są głównymi czynnikami, które nie pozwalają nam dojrzeć prawdy. Iluzjoniści bardzo często korzystają z naszych emocji, które podczas pokazów sztuczek są zazwyczaj pobudzone, co pozwala "magikom" oszukać nasze oczy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Uwielbiana surówka z KFC jest wyjątkowo prosta do zrobienia w domu. Najważniejszym składnikiem jest kapusta

Z serowych chrupek przygotowano iluzję optyczną, która zaprezentowana została na profilu Howarda Lee na portalu Facebook. Rozsypane na blacie przysmaki wyglądają praktycznie identycznie, a naszym zadaniem jest rozpoznać który z nich jest fałszywy. Pierwszy rzut oka pokazuje, że kukurydziane chrupki różnią się jedynie wielkością, warto jednak przyjrzeć się intensywniej.

Aby wam ułatwić podpowiadamy, że rzeczony różniący się od innych chrupek nie jest wcale chrupkiem. Nie zdradzimy wam jednak rozwiązania, aby nie psuć wam zabawy. Jeśli potrzebować będziecie dużo czasu, nie poddawajcie się. Jeśli jednak nie możecie dojrzeć, o co chodzi, poniżej udostępniamy wam film. Widać na nim więcej iluzji, którym również warto poświecić trochę czasu. Dajcie znać czy udało wam się rozwikłać zagadkę zanim odpaliliście film.

Chrupki

(facebook.com/watch/HowardLeePainting)

Najlepsze newsy:

  1. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?
  2. Chcieli spędzić wymarzony urlop w Polsce. Tragiczny wypadek zmienił życie małżeństwa na zawsze
  3. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  4. Niezawodny sposób szefa kuchni na gęsty i odżywczy rosół. Wystarczy wlać 1 nieoczywisty składnik
  5. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  6. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała

Źródło: pikio.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł