Coca - Cola z gazem do zapalniczek jest niebywałayoutube.com/KREOSAN

Dodał gaz z zapalniczek do Coca-Coli. Momentalnie zastygł z wrażenia obserwując efekt

Coca - Cola popularnością w kategorii słodkich gazowanych napojów nie ma równych, każdy ją zna. Kiedy napełnimy butelkę coli najzwyklejszym gazem do zapalniczki, zaobserwujemy niebywały efekt, musimy być jednak bardzo ostrożni. Doświadczenie jest dość niebezpieczne, należy uważać.

Coca - Cola to marka, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Ciężko znaleźć osobę, która choć raz w życiu nie napiła się tego słodkiego, gazowanego napoju. Pomimo jego wątpliwych właściwości zdrowotnych i przyczyniania się do otyłości oraz cukrzycy lubimy od czasu do czasu napić się szklaneczki schłodzonej coli. Pewien mężczyzna wpuścił do butelki z colą gaz do zapalniczek. Efekt oszałamia.

Nasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmuNasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmuCzytaj dalej

Coca - Cola z gazem do zapalniczki tworzy niesamowite doświadczenie

Pewien mężczyzna postanowił przeprowadzić ciekawe doświadczenie. Do jego wykonania potrzebował półlitrowej butelki coli, puszki z gazem do zapalniczek, nożyczek oraz odrobiny rozwagi i uwagi. Zlał odrobinę coli do szklanki tak, aby pod szyjką znalazło się trochę miejsca do gazu, następnie przy pomocy nożyczek napełnił gazem butelkę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  2. Produkt Lidla uznany za jeden z najlepszych na świecie. Już teraz sam możesz go spróbować

Aby zobaczyć efekt, należy stać na zewnątrz, żeby niczego nie zniszczyć. Kiedy napełnimy colę gazem, należy ją delikatnie przechylić do góry dnem. Gaz razem z dwutlenkiem węgla w napoju zadziała jak rakieta, rozprężając gaz z napoju i wystrzeliwując butelkę. Całość jest bardzo niebezpieczna, ponieważ butelka leci z wystarczającą prędkością do zbicia szyby, więc z pewnością mogłaby wybić oko lub ząb.

Poniżej prezentujemy wam film, w którym widzimy jak mężczyzna zrobił domowej roboty "rakietę. Zalecamy, aby nie wykonywać doświadczenia, ponieważ jest mocno ryzykowne.

Najlepsze newsy:

  1. Na strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukryty
  2. Kiedy skończymy nosić maseczki? Łukasz Szumowski właśnie dał jasną odpowiedź obywatelom
  3. Zadziwiające, co skrywał w sobie blok czekoladowy. Starsi ludzie zaleją się łzami
  4. Ujawnił triki teściowej na nieziemskie plony. Zbiera 20 kg cukinii z 1 krzaka i zarabia kosmiczne pieniądze
  5. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: szokuje.pl

Następny artykuł