Coca-Colaprint screen podaj.to

Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Coca-Cola znajduje coraz więcej zastosowań. Wszyscy znamy jej smak, jednak ma do zaoferowania o wiele więcej. Czy można użyć jej także do włosów?

Coca-Cola niekoniecznie jest tylko niezdrowym, pełnym cukru napojem. Otóż okazuję się, że możesz wykorzystać ją w kryzysowej sytuacji jako pomoc dla Twoich włosów i nie tylko.

Skandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywoSkandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywoCzytaj dalej

Coca-Cola na ratunnek dla twych włosów i nie tylko

Ten słodki napój, pochodzący z Ameryki znany jest każdemu. Niektórym, dzięki corocznym reklamom kojarzy się z zimą i świętami. Czy możemy wykorzystać ją w inny sposób, niz dodatek do obiadu? Zdecydowanie tak! Jednym z najbardziej popularnych jest użycie jej jako odrdzewiacz. Namocz zardzewiałe narzędzia przez noc w Coli, a następnego dnia przetrzyj je drucianą szczotką. Rdzawy nalot powinien zejść sam!

Brakuje Ci czasu na fryzjera, a Twoje włosy tracą kolor? Jeżeli masz rozjaśnione pasemka, możesz użyć Coli aby zniwelować odbarwienie. Przepłucz włosy Colą, a twoje włosy powinny sie naprawić.

Dzisiaj grzeje: 1. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

2. Pokazał polskie miasto-widmo na filmie. Opustoszałe przez pandemię ulice robią piorunujące wrażenie

Coca-Cola świetnie sprawdzi się jako detergent do mycia naczyń. Jeżeli masz dużo spalonych resztek w garnku użyj mieszanki Coli i płynu do naczyń. Zalej wszystko gorącą woda i odczekaj chwilę, brud powinien z łatwością zejść.

Jeżeli zastanawiasz się czym umyć lustro lub toaletę, lecz brakuje ci płynu do czyszczenia z pomocą przychodzi Cola. Muszlę zalej Colą i nie spuszczaj wody przez 20 minut, następnie wyszoruj ja dokładnie. Przebarwienia powinny zniknąć. Aby lustro nabrało błysku i zniknęły tłuste plamy przejedź szmatką namoczoną w Coli. Następnie przetrzyj szkło suchą ścierką, a lustro będzie jak nowe.

Najlepsze newsy:

  1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje
  2. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji
  3. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
  4. Czapki z głów, ktoś wymyślił obłędne ciasto. Składniki? Prawie żadnych
  5. Rozłóż w mieszkaniu pokrojoną cebulę. Będziesz przecierał oczy widząc efekty
  6. 39-latek zarażony koronawirusem nagrał film. Wszystko po to, by pożegnać się z rodziną

źródło: podaj.to

Następny artykuł