Łyżka cukru uratuje ważne stworzeniaYouTube.com/ Jasna Strona

92-latek prosi o pomoc. Zawsze zostawiaj łyżkę z cukrem w ogródku wychodząc z domu

Cukier pozwala nam zachować mnóstwo energii, ponieważ jest bardzo kaloryczny. Cukier jest konieczny do życia nie tylko ludziom, ale i wielu innym, bardzo przydatnym zwierzętom i istotom. 92-letni dziennikarz ma ważny apel: zostaw łyżkę z cukrem w ogródku następnym razem jak będziesz wychodzić z domu, pomożesz dzięki temu naturze.

Cukier jest konieczny, jeśli chcemy dostać nagły zastrzyk energii. Jego szybka wchłanialność i kaloryczność pozwala w ekspresowy sposób dostarczyć energii do mięśni, aby mogły dalej pracować. Nie tylko ludzie mogą korzystać z jego dobroczynnych właściwości. Zostaw łyżkę z cukrem w ogrodzie i obserwuj kto do niej od razu podleci.

Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaPosłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Cukier na łyżce w ogrodzie uratuje ważne stworzenie

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wielu problemów, z jakimi borykają się pszczoły. Jednym z największych jest brak odpowiedniego dostępu do pożywienia. Dlatego tak ważne jest, abyśmy my udostępnili pszczołom jedną łyżkę z cukrem, która dla nich jest życiem albo śmiercią, a dla nas minimalnym wysiłkiem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Pszczoły mają ogromny wkład w zapylanie roślin. Są jednym z najważniejszych elementów środowiska, który umożliwia nam zbieranie plonów czy pozyskiwanie cennego miodu o niezliczonych właściwościach prozdrowotnych. 92-letni Sir David Attenborough to dziennikarz prowadzący wiele programów przyrodniczych, który jest wyjątkowo sławny na całym świecie. Ma dla nas bardzo ważną wiadomość.

- Podczas ostatnich 5 lat populacja pszczół pomniejszyła się o jedną trzecią. Jeśli pszczoły zniknęłyby raptownie z terytorium naszej planety, ludzie wymarli by w mniej więcej cztery lata - apeluje dziennikarz na swoim profilu na Facebooku

- Jeżeli zobaczycie w swoich domach wyczerpane pszczoły musicie tylko przygotować mieszankę wody oraz cukru, aby były one w stanie zyskać znowu siłę - tłumaczy.

Najlepsze newsy:

  1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie
  2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córki. Wiadomo dokładnie kiedy i o której urodziła się Laura
  3. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  4. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne
  5. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: planetalife.com

Następny artykuł