Cukier z wodą wspaniale działaflickr.com/Uwe Hermann https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Stosuj wodę z cukrem 2 razy w tygodniu, działa nieziemsko. Mąż szybko oniemieje na twój widok, wspaniała kuracja

Cukier krzepi, przynajmniej takie hasło większość z nas słyszała dawno temu w dzieciństwie. Obecnie cukier jest demonizowany z powodu jego właściwości, które sprzyjają rozwojowi cukrzycy oraz otyłości. Nie musisz go jednak jeść, aby czerpać z niego garściami, wystarczy wymieszać go z wodą i położyć na włosy, mąż szybko oniemieje na twój widok.

Cukier jest jednym z podstawowych składników naszej diety, w końcu węglowodany są chociażby głównym paliwem mózgu. Możemy jednak odchudzić nasze ciało i użyć cukru w kompletnie inny, niespotykany sposób. Zrób sobie z niego maseczkę na włosy, twój mąż jak tylko cię zobaczy, oniemieje z zachwytu.

Zużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądzeZużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądzeCzytaj dalej

Cukier z wodą na włosy dwa razy w tygodniu - twój mąż nie uwierzy własnym oczom

Dla większości z nas taka maseczka wydaje się dziwna, jednak ma wspaniale działanie. Jeśli twoje włosy są zniszczone, suche, łamliwe, a ich końcówki rozdwajają się, z pewnością zastanawiałaś się nad jakimś specyfikiem, który przywróci im dawne życie. Okazuje się, że nie musisz daleko szukać, wystarczy wejść do kuchni. Cukier z wodą działa cuda nawet na włosy w opłakanym stanie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  2. Rząd na ostatnią chwilę zmienił rozporządzenie. Chodzi o maseczki w restauracjach

Stosuj wodę z cukrem za każdym razem, kiedy masz zamiar olejować włosy. Zmieszaj 150 ml wody oraz jedną łyżeczkę cukru i wymieszaj aż cukier w pełni się rozpuści. Przelej miksturę do buteleczki z dyfuzorem i psikaj nią włosy 15 minut przed nałożeniem oleju. Następnie nałóż olej na włosy i trzymaj go 2 godziny, potem umyj je dokładnie. Od razu po wyschnięciu zobaczysz kolosalną różnię.

Cukier zatrzymuje wilgoć we włosach, ułatwia im wchłonięcie dobrych składników z oleju co sprawia, że włosy są o wiele lepiej odżywione i zdrowsze. Wystarczy 2 razy w tygodniu stosować taką kurację, aby twój mąż od razu zauważył niebywały efekt i oniemiał z zachwytu. Twoje włosy będą puszyste, lśniące i bardzo mocne.

Najlepsze newsy:

  1. Zrobiła synkowi zwykłe zdjęcie, flesz ujawnił niepokojący szczegół. Natychmiast poszli do lekarza, diagnoza była druzgocząca
  2. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii
  3. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu
  4. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu
  5. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  6. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł