Sok z cytryny pomoże na zapchany zlew
https://www.pinterest.de/pin/357191814176079820

Wymieszaj sok z cytryny z sodą i wylej do zlewu. Po 10 minutach będziesz przecierał oczy ze zdumienia

Cytryny są bardzo zdrowymi, pełnymi witamin owocami, które polecane są w czasie przechodzenia detoksu. Kiedy połączysz sok z cytryny z sodą oczyszczoną i wlejesz miksturę do zlewu, uzyskasz niebywały efekt. Wystarczy 10 minut, abyś nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Cytryny możemy zdobyć w każdym sklepie, więc wykonanie poniższego pomysłu nie powinno nikomu sprawić kłopotu. Kiedy spróbujecie go na własnym zlewie, ciężko będzie wam przejść koło niego obojętnie. Zlew będzie wyglądał zupełnie inaczej, wszystko za sprawą sody oczyszczonej oraz soku z cytryny.

Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błądRobiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błądCzytaj dalej

Sok z cytryny pomoże ci zachować zlew w dobrej kondycji

Jeśli twój zlew nie wygląda jak nowy, ma wiele zacieków, plam, a zapach z jego odpływu jest nieprzyjemny, mamy rozwiązanie. Nie kupuj ciężkich dla środowiska, rur oraz ludzi chemikaliów, które w dodatku dużo kosztują. O wiele tańszą, bezpieczniejsza i naturalną metodą jest soda z sokiem z cytryny. Jak przygotować specyfik? Nie ma się co bać, czynność jest szalenie prosta. Potrzebujesz pół szklanki soku z cytryny oraz pół szklanki sody oczyszczonej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  2. Ile zarabia prezydent Andrzej Duda? Niektórzy na takie pieniądze muszą pracować cały rok

W mikrofalówce lub garnku podgrzej sok z cytryny, jednak nie doprowadź go do wrzenia. W osobnej misce wsyp sodę oczyszczoną i zalej ją sokiem z cytryny. Uważaj, bo w momencie kiedy sok będzie miał styczność z sodą, zajdzie gwałtowna reakcja chemiczna objawiająca się dużą ilością bąbelków i piany. Tak przygotowaną miksturę wlej do odpływu, który chcesz wyczyścić i udrożnić i pozostaw całość na 10 minut.

Po tym czasie możesz spokojnie zlać całość ciepłą wodą z kranu. Od tego momentu, twój zlew będzie piękny i świeży, a w kuchni nie będzie unosił się żaden przykry zapach.

Najlepsze newsy:

  1. Z ostatniej chwili: Komisja Europejska podjęła decyzję w sprawie otwierania granic
  2. Przełomowa decyzja ministra edukacji. Część uczniów może wrócić do szkół, znamy szczegóły
  3. Miliony Polaków popełniają opłakany w skutkach błąd podczas smażenia jajek sadzonych. Lepiej go unikać
  4. Moczenie truskawek w occie, trzymanie cebuli w pończochach, zamrażanie jajek. Jakie są efekty?
  5. Co się stanie, jeśli codziennie będziesz pił wodę z czosnkiem? Niestety, wielu zapomina o jego wyjątkowości i wszystkich zaletach
  6. Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł