Czosnek i cebula są wspaniałym środkiem detoksykującymPinterest

Nasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmu

Czosnek możemy wykorzystywać na niezliczoną ilość sposobów, które pozwolą zachować zdrowie i piękny wygląd. Kiedy przygotujesz wywar z czosnku i cebuli, nasączysz nim gazik i przykleisz na stopę, zauważysz niebywałą rzecz. Do rana sczernieje od toksyn, które wyciągnie z twojego ciała.

Czosnek z cebulą często są kulinarną nieodłączną parą. Ich połączenie w wielu daniach nadaje wspaniałego smaku i aromatu. Używane do marynowania mięs i warzyw, kiszenia czy jako lekarstwa, mają ogromną ilość zastosowań. Przygotuj z nich wywar, nasącz gazik i przymocuj do stopy. Połóż się spać, rano zobaczysz, jak cały gazik sczerniał od toksyn.

Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturęMajowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturęCzytaj dalej

Czosnek w gaziku wyciąga z ciała toksyny, szokujące jak wygląda po całej nocy na stopie

Czosnek znany jest jako naturalny antybiotyk od bardzo dawna. Spożywamy go w czasie choroby, aby przyspieszyć powrót do zdrowia oraz profilaktycznie, by zwiększyć odporność i chorować jak najrzadziej. Kiedy wykonamy specjalny wywar z jego udziałem oraz cebulą, nasączymy nim gazik i przykleimy na noc do stopy staną się niezwykłe rzeczy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny
  2. Ile zarabiają Dominika i Sebastian Kulczyk? Aż trudno uwierzyć, że konto bankowe może wyświetlać tyle zer

Aby wykonać wywar, obierz cebulę oraz czosnek, posiekaj je jak najdrobniej, włóż do garnka, zalej szklanką wody i gotuj przez 30 minut. Po tym czasie odstaw wywar do ostygnięcia. Kiedy płyn będzie letni, nasącz w nim gazik, przyłóż go do stopy i zawiń dość ciasno bandażem, aby nie mógł spaść w nocy. Następnie połóż się spać.

Rano zobaczysz, jak cały gazik sczerniał. Taki widok jest efektem wyciągnięcia toksyn z organizmu przez skórę stopy. Natychmiast po obudzeniu wyrzuć gazik.

Najlepsze newsy:

  1. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo
  3. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  4. Ujawnił triki teściowej na nieziemskie plony. Zbiera 20 kg cukinii z 1 krzaka i zarabia kosmiczne pieniądze
  5. Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunę
  6. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce

Źróło: szokuje.pl

Następny artykuł