Czosnek z Chin łatwo rozpoznaćpxhere.com

Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Czosnek jest bardzo ważną częścią diety, pozwala utrzymać odpowiednią siłę układu immunologicznego oraz wybornie smakuje. Zdecydowanie przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Po 3 ważnych szczegółach rozpoznasz że nie pochodzi z Polski i uchronisz się przed wielkim błędem.

Czosnek krajowy jest jednym z najlepszych dodatków kulinarnych, które wspomagają ludzki organizm. Zawiera w sobie wiele wartościowych składników odżywczych, które pozytywnie działają na system immunologiczny. Niestety, duża ilość czosnku w sklepach nie jest krajowa i pochodzi z Chin, a ten czosnek jest jakościowo gorszy.

72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury cel72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury celCzytaj dalej

Czosnek z kraju jest lepszy niż zagraniczny - 3 proste szczegóły pozwolą rozpoznać skąd pochodzi produkt, który kupujesz

Istnieją trzy proste sposoby, które pozwalają rozpoznać skąd pochodzi kupowany przez ciebie produkt. Warto je znać, ponieważ uchronisz się przed spożywaniem produktu gorszej jakości, który ma tobie o wiele mniej do zaoferowania. Rozpoznasz je już w sklepie, wystarczy zę dokładnie mu się przyjrzysz.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz
  2. Spore zmiany na półkach w Lidlu i Biedronce. Niektóre produkty trudniej dostępne

Biorąc czosnek do ręki zwróć uwagę przede wszystkim na korzenie. Jeśli czosnek ma korzenie masz wielką szansę, że pochodzi z Polski. Importowana roślina musi być pozbawiona wszelkich korzeni, łodyg oraz odrostów na czas transportu, więc widząc korzenie można przypuszczać, że jest polski.

Jeśli czosnek jest lżejszy, masz dużą szansę, że pochodzi z chin. Wszystko przez większą zawartość wody, która występuje jedynie w importowanym czosnku.

Kolejną, ostatnią rzeczą, która warunkuje pochodzenie czosnku jest cena. Polski produkt jest droższy, ponieważ jego produkcja jest bardziej czaso- oraz pracochłonna. Czosnek z Chin jest produkowany masowo, więc zawiera w sobie mniej wartości.

Najlepsze newsy:

  1. Trudno oderwać wzrok. Wyciekło zdjęcie Dowbor z czasów, kiedy miała 20 lat, ale petarda
  2. Minister Zdrowia zabrał głos. Padły deklaracje, które mogą wkrótce zmienić naszą codzienność
  3. Zużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądze
  4. Mąż opuścił żonę. Zainstalowali w domu zdruzgotanej kobiety kamery, zastygła znajdując w piekarniku zdumiewającą niespodziankę
  5. Z zaskoczenia wprowadzili kolejną wielką zmianę w uwielbianej sieci sklepów. Klienci będą wniebowzięci
  6. Polacy muszą się przygotować. Wielkie zmiany w lotach po Polsce, trzeba znać szczegóły

Źródło: jestpozytywnie.pl

Następny artykuł