Czosnek z Chin omijaj szerokim łukiem, tak jak inne produktyjestpozytywnie.pl

Uważaj co kupujesz. 10 chińskich produktów, mogą być mocno toksyczne i bardzo szkodliwe

Czosnek jak i wiele innych produktów dostępnych w sklepie nie muszą pochodzić z naszego kraju, lecz z Chin. Niestety wiele produktów pochodzenia chińskiego nie jest najlepszej jakości, co więcej, mogą być nawet mocno toksyczne i szkodliwe. Dokładnie sprawdzaj co kupujesz w sklepie, aby się nie naciąć.

Czosnek z zagranicy nie jest najlepszym wyborem, jeśli chcemy użyć go do spożycia. Niestety, większość importowanego czosnku w sklepach pochodzi z Chin, tak jak wiele innych produktów. Duża część z nich jest mocno toksyczna, a ich spożycie mocno szkodzi. Unikaj ich i sprawdzaj dokładnie co kupujesz.

Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluDniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluCzytaj dalej

Czosnek z Chin jest bardzo niezdrowy, tak jak i inne produkty sprowadzane z tego kraju

Jak donoszą media, jednym z toksycznych produktów jest popularna w marketach tilapia. Hodowana w Chinach w strasznych warunkach, jej mięso jest tak toksyczne, że sami hodowcy go nie jedzą. Kolejną rybą niezdrową dla człowieka jest dorsz, który jest hodowany w podobnych warunkach.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostaniesz od Biedronki wielkie pieniądze, a w twojej kuchni pojawi się kapitalny sprzęt. Wystarczy zrobić 1 rzecz
  2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Eksperci przestrzegają też przed sokiem jabłkowym z Chin. Może być toksyczny, ponieważ media obiegają doniesienia, że rolnicy z Chin używają ogromnej ilości pestycydów, które przedostają się do soku. Przetworzone grzyby z Chin zawierają ogromną ilość pestycydów i chemii, omijaj je szerokim łukiem. Czosnek importowany od Chińczyków zawiera mnóstwo chemii, jest także mniej odżywczy.

Kurczaki są sztucznie tuczone, karmione antybiotykami i hormonami wzrostu. Eksperci alarmują, że bywa iż Chińczycy sprzedają sztuczny ryż z żywicy i tworzyw sztucznych, który może mieć działanie rakotwórcze. Również należy uważać na pieprz pochodzący z tego kraju. Lepiej nie kupuj taniego, dopłać trochę złotówek i kup lepszy, a przede wszystkim zdrowszy produkt.

Sól przemysłowa nie nadaje się do spożycia, jednak zdarzało się, że Chińczycy takową sprzedawali. Zielony groszek często wcale nie jest groszkiem, lecz zabarwioną soją. Jest twardy, a woda zmienia kolor na zielony w czasie gotowania.

Najlepsze newsy:

   1. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
   2. W starym dowodzie osobistym był błąd. W Twoim też?
   3. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki
   4. Gigantyczne ceny młodych polskich ziemniaków przyprawiają o palpitację. Czereśnie po 70 zł, co się dzieje?
   5. Prawie nikt nie potrafi na zdjęciu rozpoznać, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscy
   6. Mirror: Katastrofa samolotu, na pokładzie 99 pasażerów. Tragiczna wiadomość z zagranicy

Źródło: jestpozytywnie.pl

Następny artykuł