Czosnek z miodemYouTube.com/Anka Gotuje

Wypijesz najlepszą od 100 lat miksturę z czosnku i miodu i osłupiejesz już po 3 min. Efekty są oszałamiające

Czosnek i miód połączone w miksturę już w 3 minuty od wypicia zaprowadzą w organizmie spektakularne zmiany. Produkty są jednymi z najzdrowszych na świecie, razem mają podwójną moc. Przepis na napój jest bajecznie prosty i ma już 100 lat.

Czosnek i miód są idelaną mieszanką. Połączenie sprawia, że bakterie i wirusy powodujące infekcje, nawet takie przeciw którym nie działa antybiotki są niszczone błyskawicznie. Wzmancniający organizm płyn z łatwością przygotujesz w domu.

99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?Czytaj dalej

Czosnek z miodem stanowi połączenie idealne

Już starożytni Rzymianie i Egipcjanie znali leczniczne właściwości czosnku i leczyli nim wiele chorób. Dzisiaj po specjalistycznych badań już wiadomo, że produkt ten zapobiega zawałom, chorobom niedokrwienia serca, miażdzycy, zmniejsza ilość złego cholesterolu i niweluje nadciśnienie.

Spożywanie czosnku przeciwdziała też przeziębieniom, biegunkom oraz zakażeniom grzybiczym. Jeśli jesz go regualrnie w twoim organizmie nie będzie toksyn, a odporność podniesiesz maksymalnie. Najwięcej właściwości posiada czosnek surowy, obróbka termiczna redukuje bowiem bakteriobójczą alicynę.

Jak przygotować miksturę? Wystarczy posiekać lub zmiażdżyć 3 ząbki czosnku i odczekać kwadrans. Kolejnym krokiem jest dodanie do tak przygotowanego czosnku łyżkę miodu. Siarki, które zawiera spotęgują efekt prozdrowotny. Poza tym w miodzie znajduje się wiele witamin takich jak A,B czy C oraz potas, magnez i żelazo.

Dzisiaj grzeje: 1. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Jak spożywać miksturę? Najlepiej wchłania się do organizmu na czczo - spożywaj jedną łyżeczkę dziennie przez tydzień po przebudzeniu. Po 2 tygodnia warto powtórzyć kurację.

Efekty spożywania płynu są piorunujące. Niszczy bakterie i wirusy oraz obniża ciśnienie krwi. Metabolizm człowieka zaczyna działać szybciek i sprawniej. Poprawia się także apetyt oraz pojawia się uczucie szczęście dzięki wzmocnionemu procesowi uwalniania serotoniny.

Najlepsze newsy:

  1. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe
  3. Nie wyrzucaj skórek po mandarynkach. Nawet nie wiesz jakie są cenne
  4. Przenigdy nie wyrzucaj identycznego czosnku. Ukrywa w sobie coś wielce cennego
  5. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  6. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór

Źródło: zywienie.abczdrowie.pl

Następny artykuł